Zlín
příp.

Ženy

středa 17.4.2019 | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

logo B r n o - Středeční večer pokračoval ve znamení jarního rozkvětu fotbalové Zbrojovky. Brněnským hráčům se povedlo navázat na výhru z Táborska a do tabulky přidat důležité tři body i proti Pardubicím. Na hřišti u toho byl i Ladislav Krejčí, který na konci první půle vstřelil vítězný gól.

Zbrojovačky spojí síly s Líšní

středa 27.6.2018 | Klub

logo B r n o - Fotbalistky brněnské Zbrojovky se od nadcházející sezony přesouvají do Líšně, neboť dochází ke sloučení obou oddílů. Oba kluby si od tohoto kroku slibují zkvalitnění oddílu ženské kopané. Ženy budou hrát pod hlavičkou SK Líšeň druhou ligu.

ŽENY: V druhém utkání nadstavby remíza s Olomoucí

sobota 5.5.2018 | Martin Lísal

logo R o s i c e - Deset minut před koncem prohrávaly Zbrojovačky s Olomoucí 0:2, nakonec ale dokázaly vydřít remízu. V nadstavbě tak zůstávají se čtyřmi body neporaženy.

ŽENY: Vítězný vstup do nadstavby, Zbrojovka porazila Klokany

neděle 29.4.2018 | Martin Lísal

logo R o s i c e - Fotbalistky Zbrojovky vstoupily do nadstavby vítězně. Na hřišti v Rosicích sice proti Bohemians prohrávaly 0:1, zápas ale otočily a zvítězily nakonec 3:2.

ŽENY: Rakovník nad síly Zbrojovky

neděle 15.4.2018 | Martin Lísal

logo R a k o v n í k - Ženy Zbrojovky nezvládly důležitý souboj na hřišti Rakovníky a po prohře 3:5 zůstávají v tabulce páté. To znamená, že je nyní čeká čtyřčlenná skupina o udržení.

ŽENY: Zbrojovačky porazily Olomouc a zůstávají ve hře o čtvrtou příčku

neděle 8.4.2018 | Martin Lísal

logo R o s i c e - Fotbalistky Zbrojovky oslavily v předposledním utkání základní části důležitou výhru, na hřišti v Rosicích zdolaly brankami Kubicové Olomouc 2:1. V tabulce jsou páté, o víkendu se utkají v přímém střetu na hřišti Braníka o čtvrtou pozici.

Další stránky
123456>>

krátké zprávy

21.7.

Zbrojovácký Fanshop

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude v úterý 21. července z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

13.7.

Oficiální zbrojovácký Fanshop bude v úterý 14. července (tedy v den utkání s Vlašimí) otevřen hodinu před výkopem.

12.7.

Zápas "béčka" odložen

Přípravné utkání brněnského B týmu v Uničově bylo pro nezpůsobilý terén a nepříznivé povětrnostní podmínky odloženo.

27.6.

Přípravka na ČT Sport

Na ČT Sport můžete dnes sledovat utkání naší přípravky proti Pardubicím ve Zlaté skupině turnaje Ondrášovka Cup! Výkop přibližně ve 14:04.