kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 2:0 (1:0)

U19: Dorost si poradil s Hradcem Králové

sobota 7.3.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky oplatili Hradci Králové podzimní porážku a v TCM zvítězili nad svým tabulkovým sousedem 2:0. O branky se postarali Šmid a Lhotecký, tři body znamenají posun na šestou pozici.

U19: Zbrojovka veze bod ze Zlína

sobota 29.2.2020 | Martin Lísal

logo Z l í n - Dorostenci Zbrojovky ve druhém jarním utkání opět prohrávali, a to rovnou o dvě branky. Do duelu se vrátili zásluhou Daniela Fily, který ve druhé půli přidal i další zásah a vyrovnal. Bonusový bod po penaltách brali domácí.

U19: Na úvod jara obrat a výhra s Příbramí!

sobota 22.2.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky mají za sebou úspěšný vstup do jara. Proti neoblíbené Příbrami sice po půli prohrávali 0:1, po změně stran ale brankami Lhoteckého a Lacíka zvítězili.

Také dorostenci si na konci roku zahráli hokej

pátek 29.11.2019 | Martin Lísal, Jan Vích

logo B r n o - Po hráčích "áčka" změřili své síly na hokejovém kolbišti také dorostenecké týmy U19 a U18. Ve čtvrtek se představili v lužáneckých hokejových halách.

U19: Hořký konec podzimu - Zbrojovka doma podlehla Meteoru

sobota 16.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky zakončili podzim rozpačitě. Na umělce v TCM prohrávali po půli s Meteorem Praha už 1:3, a přestože se po změně stran hrálo jen na jednu bránu, nepovedlo se Brňanům duel otočit a podlehli nakonec 2:3.

U19: Zbrojováci vydřeli v Pardubicích bod

sobota 9.11.2019 | Martin Lísal

logo P a r d u b i c e - Dorostenci Zbrojovky podruhé za sebou dokázali dotáhnout náskok soupeře, v Pardubicích z toho tentokrát byl bod za remízu 3:3. V poslední minutě srovnal Michal Ševčík. Bonusový bod v rozstřelu pak uzmuli domácí.