kolodatumdomácíhosté
29. st 5.6.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice 4:0 (2:0)

U17: Zbrojováci se s Hradcem rozešli smírně

sobota 7.3.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky remizovali v domácím utkání s Hradcem Králové 2:2. Na rychlou branku zareagovali dvěma góly, poté ale inkasovali z penalty. O bonusový bod pak přišli v penaltovém rozstřelu.

U17: Remíza ve Zlíně, bonusový bod brala Zbrojovka

sobota 29.2.2020 | Martin Lísal

logo Z l í n - Brněnský tým U17 zatím letos na jaře vítězí. Po výhře s Příbramí uspěl také ve Zlíně, kde po remíze 1:1 získal bonusový druhý bod v penaltovém rozstřelu.

U17: Zbrojovka v prvním jarním utkání zdolala Příbram

sobota 22.2.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Také týmu U17 vstup do jara výsledkově vyšel. Proti Příbrami poslal Brňany do vedení Pokorný, ve druhé půli náskok navýšili Manuel a Pragr. Zbrojovka tak zahájila jaro výhrou 3:0.

U17: Zbrojovka na závěr podzimu porazila Meteor

sobota 16.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) se s podzimní částí rozloučili vítězně, Meteor Praha porazili s přehledem 3:0. V tabulce tak přezimují na deváté pozici.

U17: Zbrojovka podlehla v Pardubicích

sobota 9.11.2019 | Martin Lísal

logo P a r d u b i c e - Dorostenci Zbrojovky sehráli v Pardubicích předposlední podzimní utkání. Po bezbrankové první půli se dvakrát prosadili domácí, na výsledku už nic nezměnila ani kontaktní branka Adamce.

U17: Zbrojovka doma podlehla Slavii 1:3

sobota 2.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Solidní týmový výkon dorostencům tentokrát na body nestačil, na svém hřišti podlehli pražské Slavii 1:3. Jediný gól vsítil Timothy Manuel.