Ceník a permanentky

Ceník vstupenek na sezonu 2020/21

Klubové sedadlo celosezonní věrnostní: 4000 Kč
Klubové sedadlo celosezonní nové: 6000 Kč
Klubové sedadlo jednorázové: 500 Kč
Jednorázové vstupné: 200 Kč
Jednorázové vstupné, hosté (sektory C, D, E): 200 Kč

Ceník permanentek na sezonu 2020/21

Permanentka věrnostní: 1950 Kč
Permanentka nová: 2200 Kč
Mladý Zbrojovák (do 15 let) 1000 Kč
Veterán klub (nad 65 let) 1500 Kč

Předprodej permanentek probíhá už pouze individuálně. Kontaktní osobou je Kristýna Vojtíšková (e-mail kristyna.vojtiskova@fczbrno.cz, tel. +420 602 861 712).

Bohužel s ohledem na nevyzpytatelnou epidemii COVID-19 nelze zatím počítat s plnou kapacitou Srbské. Z tohoto důvodu nebude možné dávat do prodeje jednotlivé vstupenky pro děti nebo seniory. Do prodeje nepůjdou ani permanentky na tribuny A a B (jejich majitelům budou nabídnuta jiná místa na protilehlé kryté tribuně).

Majitelům permanentních vstupenek jsme ovšem schopní garantovat jejich místo na tribuně, pokud budou nadále platit aktuální epidemiologická opatření (pět sektorů po 1000 fanoušcích a zároveň 25 procent kapacity stadionu). V případě zhoršení situace se neodehrané zápasy přenesou do další sezóny.

V ceně permanentek jsou kromě ligových duelů (sedmnáct domácích zápasů) také přípravné duely, pořádané či spolupořádané klubem, a domácí pohárové zápasy.

Vstupné zdarma: s ohledem na aktuální situaci pouze osoby ZTP, ZTP/P - vozíčkáři (vstup do vyhrazeného sektoru po domluvě na e-mailu martin.lisal@fczbrno.cz)

Cena za klubové sedadlo zahrnuje místo na hlavní tribuně Městského stadionu Brno a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje)

Vstupenky, rezervované v předprodeji, je nutno vyzvednout na některém z prodejních míst Ticketportalu v souladu s poučením, které zájemce obdrží v e-mailu.

V případě nejasností a doplňujících dotazů kontaktujte oddělení ticketingu (e-mail kristyna.vojtiskova@fczbrno.cz, tel. +420 602 861 712).

Držitelé permanentních vstupenek mohou během sezony čerpat z řady benefitů. V brněnském vydavatelství Host (Radlas 5) tak například nakoupí se slevou 25 %. V eshopu 11teamsports mohou využít slevu 25% na nákup zboží NIKE. V klubovém Fanshopu pak jednorázovou slevu 10%. Pro další výhody a benefity sledujte webové stránky Zbrojovky!

Plánek stadionu

poslední novinky

Ve volnu se věnuju hlavně rodině, hlásí dvojnásobný otec Moravec
A-tým
25.10.2020 | Martin Lísal

Ve volnu se věnuju hlavně rodině, hlásí dvojnásobný...

B r n o – V nucené pauze hráči Zbrojovky intenzivně trénují, na zápasy si ovšem musejí počkat. V...
Výměna umělého povrchu v TCM jde do finiše
Ostatní
22.10.2020 | Martin Lísal

Výměna umělého povrchu v TCM jde do finiše

B r n o - V areálu TCM v Brněnských Ivanovicích už v těchto dnech finišuje výměna povrchu na...
Zemřel Jozef Obert
A-tým
20.10.2020 | Klub

Zemřel Jozef Obert

Náš klub zastihla smutná zpráva. Na sklonku minulého týdne zemřel ve věku 82 let někdejší...