Ceník a permanentky

Ceník vstupenek na sezonu 2021/22

Klubové sedadlo celosezonní věrnostní: 2000 Kč
Klubové sedadlo celosezonní nové: 3000 Kč
Klubové sedadlo jednorázové: 300 Kč
Jednorázové vstupné: 120 Kč
Jednorázové vstupné, hosté (sektory C, D, E): 120 Kč

Ceník permanentek na sezonu 2021/22

Permanentka věrnostní: 0 až 1000 Kč
Permanentka nová: 1000 až 2000 Kč
Mladý Zbrojovák (do 15 let) 0 až 500 Kč
Veterán klub (nad 65 let) 0 až 600 Kč

Předprodej permanentek startuje v pondělí 12. července. Klub zároveň přechází na nový systém prodeje a rezervace vstupenek - Zbroják ID. Vše podstatné najdete na stránkách https://zbrojakid.fczbrno.cz/auth/signIn.

Pokud už vlastníte permanentku z minulé sezóny, máte možnost ji jednoduše a zdarma aktivovat na ročník nadcházející. Tento krok klub zvolil jako symbolické gesto pro nejvěrnější příznivce, kteří v minulém ročníku nemohli navštívit část zápasů vinou pandemie koronaviru. Pro ryzí Zbrojováky, kteří by i přes nárok na permici zdarma klub rádi podpořili, nabízíme možnost nákupu permanentky i pro tuto sezónu. Tím získají další bonusy, jako je například sleva na nákup originálního dresu, setkání s vedením klubu či exkluzivní předzápasový obsah. I na sezónu 2021/22 pak budou samozřejmě k dispozici oblíbená klubová sedadla.

Prodej permanentek probíhá kromě online formy i po telefonické či mailové domluvě. Kontaktní údaje na oddělení ticketingu: e-mail vstupenky@fczbrno.cz, tel. +420 602 861 712 (prosíme volat ve všedních dnech mezi 9 a 17 hodinou). Tamtéž vám také rádi pomohou s jakýmikoliv problémy, které se při registraci či obnově permanentky mohou vyskytnout.

Majitelům permanentních vstupenek jsme schopní garantovat jejich místo na tribuně, pokud budou nadále platit aktuální epidemiologická opatření (pět sektorů po 1000 fanoušcích a zároveň 25 procent kapacity stadionu). V případě zhoršení situace se neodehrané zápasy přenesou do další sezóny.

V ceně permanentek jsou kromě ligových duelů (patnáct domácích zápasů) také přípravné duely, pořádané či spolupořádané klubem, a domácí pohárové zápasy.

Vstupné zdarma: s ohledem na aktuální situaci pouze osoby ZTP, ZTP/P - vozíčkáři (vstup do vyhrazeného sektoru po domluvě na e-mailu martin.lisal@fczbrno.cz)

Cena za klubové sedadlo zahrnuje místo na hlavní tribuně Městského stadionu Brno a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje). Majitelům klubových sedadel garantujeme jejich místo i v případě snížení kapacity stadionu až na 500 míst.

V případě nejasností a doplňujících dotazů kontaktujte oddělení ticketingu (e-mail vstupenky@fczbrno.cz, tel. +420 602 861 712).


Plánek stadionu

poslední novinky

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...