středa 26.9.2018

0 Zbrojovka Brno
1 Liberec
3.kolo

neděle 30.9.2018

0 Zbrojovka Brno
0 Varnsdorf
10.kolo

pátek 5.10.2018

0 Znojmo
1 Zbrojovka Brno
11.kolo

neděle 21.10., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Sokolov
12.kolo

sobota 27.10., 17:15

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
13.kolo

neděle 4.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vítkovice
14.kolo

sobota 10.11., 10:15

Třinec
Zbrojovka Brno
15.kolo

neděle 25.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vlašim
16.kolo

sobota 2.3.

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2018/2019


kolodatumdomácíhosté  
1. ne 22.7.2018  Zbrojovka Brno  Jihlava 1:3 (0:2)
2. ne 29.7.2018  Vlašim  Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
3. ne 5.8.2018  Zbrojovka Brno  Chrudim 3:0 (1:0)
4. ne 12.8.2018  Žižkov  Zbrojovka Brno 3:2 (2:1)
5. pá 17.8.2018  Zbrojovka Brno  Č. Budějovice 2:1 (2:0)
6. so 25.8.2018  Prostějov  Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
7. čt 30.8.2018  Ústí n. L.  Zbrojovka Brno 2:2 (1:2)
8. ne 16.9.2018  Zbrojovka Brno  Táborsko 4:1 (4:1)
9. so 22.9.2018  Pardubice  Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
10. ne 30.9.2018  Zbrojovka Brno  Varnsdorf 0:0 (0:0)
11. pá 5.10.2018  Znojmo  Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
12. ne 21.10.2018  Zbrojovka Brno  Sokolov 18:00  
13. so 27.10.2018  Hradec Králové  Zbrojovka Brno 17:15 (ČT Sport)
14. ne 4.11.2018  Zbrojovka Brno  Vítkovice 18:00  
15. so 10.11.2018  Třinec  Zbrojovka Brno 10:15  
16. ne 25.11.2018  Zbrojovka Brno  Vlašim 18:00  
17. so 2.3.2019  Chrudim  Zbrojovka Brno    
18. ne 10.3.2019  Zbrojovka Brno  Žižkov 18:00  
19. so 16.3.2019  Č. Budějovice  Zbrojovka Brno    
20. ne 31.3.2019  Zbrojovka Brno  Prostějov 18:00  
21. ne 7.4.2019  Zbrojovka Brno  Ústí n. L. 18:00  
22. so 13.4.2019  Táborsko  Zbrojovka Brno    
23. st 17.4.2019  Zbrojovka Brno  Pardubice    
24. so 20.4.2019  Varnsdorf  Zbrojovka Brno    
25. ne 28.4.2019  Zbrojovka Brno  Znojmo 18:00  
26. so 4.5.2019  Sokolov  Zbrojovka Brno    
27. st 8.5.2019  Zbrojovka Brno  Hradec Králové    
28. so 11.5.2019  Vítkovice  Zbrojovka Brno    
29. ne 19.5.2019  Zbrojovka Brno  Třinec 18:00  
30. so 25.5.2019  Jihlava  Zbrojovka Brno    
 

Aktuality

17.10.2018

Fanshop ve čtvrtek do 17:30

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude zítra výjimečně otevřen pouze do 17:30. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

9.10.2018

Růsek s Chylou zranění

Zbrojováci Antonín Růsek a Tomáš Chyla, kteří měli původně v reprezentační přestávce obléci dres národního týmu, nakonec na srazy svých výběrů ze zdravotních důvodů neodcestovali. Do akce se tedy dostanou čtyři hráči - Ladislav Krejčí v týmu U20, Ondřej Pachlopník v U19 a Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek v U16.

2.10.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek byli nominováni do reprezentace U16 pro dva zápasy se Slovenskem (9. a 11. října). Mezi náhradníky je David Jambor.

1.10.2018

Duel v Hradci přenáší ČT

Utkání 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Hradcem Králové a Zbrojovkou se odehraje v sobotu 27. října v 17:15 před kamerami ČT Sport.

14.9.2018

Dorostenci v TCM

Sobotní zápasy dorostenců proti Karviné se vinou nepříznivých povětrnostních podmínek přesouvají do areálu TCM (původně se mělo hrát na Srbské). Tým U19 hraje od 11:00, tým U17 od 13:15.

10.9.2018

Lukáš Endl v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Endl byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Polskem (18. a 20. září). Náhradníkem je Kevin Vojtíšek.

5.9.2018

S Táborskem ve 14:30

Utkání 8. kola proti Táborsku sehrajeme v neděli 16. září ve 14:30.

1.9.2018

Dorostenci v TCM

Dnešní zápasy dorostu (U19 a U17) se pro nezpůsobilý terén nesehrají v Rosicích, nýbrž v areálu TCM. Časy výkopu zůstávají stejné - 11:00 a 13:15.

10.8.2018

Další televizní zápasy

Utkání 6. kola na hřišti Prostějova (původní termín 25.8. v 17:00) bude mít výkop v 10:15. Důvodem je dodatečné zařazení zápasu do programu kanálu ČT Sport. A televize bude přenášet také další venkovní zápas - v 7. kole se tak na hřišti Ústí nad Labem představíme již ve čtvrtek 30. srpna v 18 hodin.

8.8.2018

Změna termínu v MOL Cupu

Utkání 1. kola MOL Cupu na hřišti Žďáru nad Sázavou sehrajeme ve středu 22. srpna v 17:30.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz