kolodatumdomácíhosté
22. so 8.6.2019  Hodonín  Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)

ŽIVĚ: Turnaj O pohár hejtmana Jihomoravského kraje ovládl Baník

neděle 12.1.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - V maloměřické sportovní hale dnes od rána zápolilo osm žákovských týmů v 18. ročníku mezinárodního halového turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. Průběh turnaje jste mohli sledovat živě na Zbrojovka TV! Zbrojovka v boji o finále podlehla Baníku a obsadila třetí příčku, Baník nakonec celé klání ovládl.

V neděli proběhne 18. ročník turnaje O pohár hejtmana Jihomoravského kraje

středa 8.1.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Je už tradicí, že mládežnický fotbalový rok symbolicky zahajuje mezinárodní halový turnaj O pohár hejtmana Jihomoravského kraje. V maloměřické hale nás v neděli 12. ledna čeká již 18. ročník tohoto klání, jehož formát prošel proti minulým rokům změnami.

U15: Zbrojovka zakončila podzim vysokou výhrou

sobota 16.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky zvládli závěr podzimu ve velkém stylu. Po jedenáctigólové smršti ve Frýdku-Místku nadělili deset gólů Karviné, přičemž devět branek padlo ve druhé půli. Polovinu zásahů obstaral střelecky produktivní Erik Dirda.

U15: Kanonáda na hřišti Frýdku-Místku

neděle 10.11.2019 | Martin Lísal

logo F r ý d e k - M í s t e k - Starší žáci Zbrojovky (U15) si v předposledním utkání podzimu s chutí zastříleli na hřišti Frýdku-Místku. Skóre se nakonec zastavilo na výsledku 11:0 pro Zbrojovku.

U15: Zbrojovka si poradila s Opavou, zvítězila 2:1

sobota 2.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili o víkendu Opavu. V první půli se prosadil Kopr, po změně stran přidal další branku Pantoka soupeř už stihl pouze korigovat. Tři body tak brali Brňané.

U15: Zbrojovka doma porazila Zlín 5:3

sobota 26.10.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) prohrávali v domácím utkání se Zlínem po půli 1:2, ve druhém dějství ale čtyřmi góly skóre otočili a dovedli zápas k výhře.