U7 - Přípravka

U7: Zbrojovka vyhrála turnaj Laso Cup!

středa 20.4.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí Zbrojováci kategorie U7 se o víkendu zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje Laso Cup. Z klání si nakonec odnesli vítěznou trofej!

U7: Turnaj ve Fotbalovém centru Brno

pondělí 28.3.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Hráči brněnských přípravek (U7) si o víkendu zahráli na miniturnaji ve Fotbalovém centru. Dalšími účastníky turnaje byli hráči Líšně, Hodonína a Tišnova.

U7: Zbrojovka zvítězila na turnaji v Němčicích

pondělí 18.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Mladí Zbrojováci kategorie U7 absolvovali v krátké době další úspěšný turnaj. Během klání v Němčicích nad Hanou nenašli v šesti utkáních přemožitele a odnesli si tak pohár pro celkové vítěze.

Velký úspěch malých Zbrojováků!

sobota 1.6.2013 | Martin Lísal

logo W i e n - Velkého a nečekaného úspěchu dosáhli chlapci kategorie U7 (ročník 2006) na turnaji ve Vídni, který byl pořádán při příležitosti 110. výročí založení klubu RED STAR PENZING WIEN. Byl to zatím největší turnaj, kterého se fotbalisté této kategorie za poslední dva roky zúčastnili a nakonec celé klání ovládli!

Na Letné zažila Zbrojovka aspoň jedno malé vítězství

středa 14.11.2012 | Redakce

logo O víkendu měla kromě jiných družstev poprvé nabitý program také naše předpřípravka (U7),složená z chlapců ročníku 2006, kteří ještě nehrají mistrovské soutěže. Pod vedením trenérů Dvořáčka a Bodečka se nejprve zúčastnili mezinárodního halového turnaje v Trnavě.