kolodatumdomácíhosté
29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 1:7 (1:2)

U18: Zbrojováci v derby přemohli Líšeň

neděle 13.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) navázali na předcházející dobré výsledky i v brněnském derby. Na svém hřišti otočili duel s Líšní a zvítězili 3:1, v tabulce jsou s jednou remízou a pěti výhrami druzí o skóre za Sigmou.

U18: Zbrojovka proti Jihlavě potvrdila dobrou formu

středa 9.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky ve vloženém utkání s Jihlavou potvrdili dobrý vstup do soutěže. Na gól Hlucháně ještě hosté nalezli odpověď, ve druhé půli ale soupeře zlomil dvěma trefami Vantuch.

U18: Zbrojovka veze výhru z Opavy

neděle 6.9.2020 | Martin Lísal

logo O p a v a - Dorostenci Zbrojovky (U18) zajížděli o víkendu do Opavy. Díky dvěma gólům Timmyho Manuela si záhy vypracovali náskok, který po kontaktní brance soupeře na konečných 3:1 navýšil Rataj.

U18: Zbrojovka doma rozstřílela Znojmo

neděle 30.8.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Zbrojováci kategorie U18 zůstávají v soutěži neporaženi, ve třetím utkání se poprvé představili doma. Znojmu nakonec nasázeli osm branek a zvítězili 8:1.

U18: Zbrojovka remizovala ve Frýdku-Místku

středa 26.8.2020 | Martin Lísal

logo F r ý d e k - M í s t e k - Dorostenci Zbrojovky (U18) cestovali uprostřed týdne k dalšímu utkání do Frýdku-Místku. Osm minut před koncem trefil bod za remízu 1:1 Aldin.

U18: V prvním utkání výhra v Třinci

sobota 22.8.2020 | Martin Lísal

logo T ř i n e c - Dorostenci Zbrojovky (U18) se o víkendu představili na hřišti Třince. Své první soutěžní utkání po dlouhé pauze zvládli a zvítězili 4:0.