29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 1:7 (1:2)

pátek 29.11.2019 | Martin Lísal, Jan Vích

logo B r n o - Po hráčích "áčka" změřili své síly na hokejovém kolbišti také dorostenecké týmy U19 a U18. Ve čtvrtek se představili v lužáneckých hokejových halách.

U18: Zbrojovka v posledním podzimním utkání porazila Třinec

neděle 10.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) hostili v posledním podzimním utkání Třinec. Po bezbrankové první půli se diváci dočkali hned šesti tref, Zbrojovka nakonec zvítězila 4:2 a přezimuje tak na šesté pozici.

U18: Zbrojovka zvítězila v Hlučíně, zápas zlomila po přestávce

neděle 3.11.2019 | Martin Lísal

logo H l u č í n - Dorostenci Zbrojovky (U18) se o víkendu vydali do Hlučína. V první půli se ještě prosadit nedokázali, ve druhé ale zatížili konto soupeře třemi góly a vybojovali tak vítězství.

U18: Zbrojovka zlomila Prostějov ve druhé půli

neděle 27.10.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) hostili o víkendu Prostějov. Po bezbrankové první půli zlomili Brňané svého soupeře hned pěti góly a dokráčeli tak k další výhře.

U18: Výhra a sedm gólů v Blansku

sobota 19.10.2019 | Martin Lísal

logo B l a n s k o - Dorostenci Zbrojovky (U18) si o víkendu zastříleli na hřišti Blanska. O výhře rozhodli pěti góly v první půli, po změně stran se trefili ještě dvakrát. Kostrůnek dokonce zkompletoval hattrick.

U18: Zbrojovka nestačila na Vítkovice

neděle 13.10.2019 | Martin Lísal

logo O s t r a v a - Dorostenci Zbrojovky hráli v neděli na hřišti Vítkovic. Domácí se v první půli ujali vedení, které po pauze dokázali postupně navyšovat a zápas tak ovládli poměrem 4:0.