kolodatumdomácíhosté
29. ne 16.6.2019  Karviná  Zbrojovka Brno 3:8 (2:7)

U16: Zbrojováci porazili Líšeň

neděle 13.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Také dorostenci kategorie U16 zvládli utkání s Líšní na jedničku. Na gól Šípa navázal ve druhé půli Klepárník a po kontaktní brance soupeře pojistil výhru 3:1 v závěru Dirda.

U16: Zbrojovka rozstřílela doma Jihlavu

středa 9.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) zvládli dohrávané utkání s Jihlavou na jedničku. Soupeři nastříleli šest branek, o což se postaralo šest různých hráčů, zatímco soupeř vyšel brankově naprázdno.

U16: Tři branky nestačily, Zbrojovka v Opavě podlehla

neděle 6.9.2020 | Martin Lísal

logo O p a v a - Také tým U16 vstřelil v Opavě tři branky, na výhru to ovšem v tomto případě nestačilo. O triumfu domácího celku rozhodl především první poločas.

U16: Zbrojovka ve druhé půli zaslouženě přehrála Znojmo

neděle 30.8.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) si po bezbrankové první půli nakonec poradili s defenzivou Znojma a v letošní domácí premiéře zvítězili 3:0.

U16: Zbrojovka ve Frýdku dominovala

středa 26.8.2020 | Martin Lísal

logo F r ý d e k - M í s t e k - Mladší dorostenci Zbrojovky (U16) se letos podruhé představili venku. Po smolné prohře v Třinci se jim na hřišti Frýdku-Místku dařilo o poznání lépe a zvítězili 6:0.

U16: Oslabená Zbrojovka podlehla v Třinci

sobota 22.8.2020 | Martin Lísal

logo T ř i n e c - Dorostenci Zbrojovky (U16) zahájili sezónu na hřišti Třince. V první půli přišli Brňané o vyloučeného gólmana Vychodila a v oslabení nakonec podlehli 0:2.