středa 26.9.2018

0 Zbrojovka Brno
1 Liberec
3.kolo

neděle 30.9.2018

0 Zbrojovka Brno
0 Varnsdorf
10.kolo

pátek 5.10.2018

0 Znojmo
1 Zbrojovka Brno
11.kolo

neděle 21.10., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Sokolov
12.kolo

sobota 27.10., 17:15

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
13.kolo

neděle 4.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vítkovice
14.kolo

sobota 10.11., 10:15

Třinec
Zbrojovka Brno
15.kolo

neděle 25.11., 18:00

Zbrojovka Brno
Vlašim
16.kolo

sobota 2.3.

Chrudim
Zbrojovka Brno
17.kolo

neděle 10.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
18.kolo

sobota 16.3.

Č. Budějovice
Zbrojovka Brno
19.kolo

neděle 31.3., 18:00

Zbrojovka Brno
Prostějov
20.kolo

neděle 7.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Ústí n. L.
21.kolo

sobota 13.4.

Táborsko
Zbrojovka Brno
22.kolo

středa 17.4.

Zbrojovka Brno
Pardubice
23.kolo

sobota 20.4.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
24.kolo

neděle 28.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Znojmo
25.kolo

sobota 4.5.

Sokolov
Zbrojovka Brno
26.kolo

středa 8.5.

Zbrojovka Brno
Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
28.kolo

neděle 19.5., 18:00

Zbrojovka Brno
Třinec
29.kolo

sobota 25.5.

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

Realizační týmy

Aktuální k 11.7.2018

Šéftrenér mládeže
Valdemar Horváth
Sekretář mládeže
Pavel Juračka
Trenér brankářů
Josef Hron
Trenér brankářů
Radim Vlasák
Kondiční trenér
Jan Vích
Kondiční trenér
Michal Rabenseifner
Masér, kondiční trenér
Josef Mlčuch
FyzioterapeutMatej Ondrejka
Fyzioterapeut přípravky
Jana Smejkalová
Fyzioterapeut (externě)
Ivan Janský

U-19 (starší dorost "A")

Trenér
Tomáš Polách
Asistent trenéraRadim Bubeníček

U-18 (starší dorost "B")


Trenér
Zdeněk Valnoha
Asistent trenéra

U-17 (mladší dorost "A")

TrenérLukáš Kříž
Asistent trenéraJosef Havel
Vedoucí mužstva
Petr Zoufalý st.

U-16 (mladší dorost "B")

TrenérJaroslav Borák
Asistent trenéraDavid Jukl
Vedoucí mužstva
Petr Zoufalý st.

U-15 (starší žáci "A")

Trenér a šéftrenér žáků
Radek Buchta
Asistent trenéraStanislav Haňka

U-14 (starší žáci "B")

Trenér
Filip Duroň
Asistent trenéraJan Ovčačík

U-13 (mladší žáci "A")

TrenérMartin Fučík
Asistent trenéra
Jiří Huška

U-12 (mladší žáci "B")

TrenérJiří Tichý
Asistent trenéraPatrik Siegl

U-11 (mladší žáci "C")

Trenér
Radim Bubeníček
Asistent trenéraJosef Havel
Vedoucí mužstva
Zdeněk Skoumal

U-10 (starší přípravka)

TrenérTomáš Němčanský
Asistent trenéraMarek Pavlík

U-9 (mladší přípravka "A")

TrenérTomáš Abrahám
Asistent trenéraMartin Paša
Vedoucí mužstva
Monika Davidová

U-8 (mladší přípravka "B")

TrenérJaroslav Matonoha
Asistent trenéraDominik Janík

U-7 (předpřípravka)

TrenérJosef Dvořáček
Asistent trenéraJosef Kadrnka

U-6 (předpřípravka)

TrenérPetr Fruhwirt
Asistent trenéraViktor Svoboda
 

Aktuality

17.10.2018

Fanshop ve čtvrtek do 17:30

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude zítra výjimečně otevřen pouze do 17:30. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

9.10.2018

Růsek s Chylou zranění

Zbrojováci Antonín Růsek a Tomáš Chyla, kteří měli původně v reprezentační přestávce obléci dres národního týmu, nakonec na srazy svých výběrů ze zdravotních důvodů neodcestovali. Do akce se tedy dostanou čtyři hráči - Ladislav Krejčí v týmu U20, Ondřej Pachlopník v U19 a Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek v U16.

2.10.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Lukáš Endl a Kevin Vojtíšek byli nominováni do reprezentace U16 pro dva zápasy se Slovenskem (9. a 11. října). Mezi náhradníky je David Jambor.

1.10.2018

Duel v Hradci přenáší ČT

Utkání 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Hradcem Králové a Zbrojovkou se odehraje v sobotu 27. října v 17:15 před kamerami ČT Sport.

14.9.2018

Dorostenci v TCM

Sobotní zápasy dorostenců proti Karviné se vinou nepříznivých povětrnostních podmínek přesouvají do areálu TCM (původně se mělo hrát na Srbské). Tým U19 hraje od 11:00, tým U17 od 13:15.

10.9.2018

Lukáš Endl v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Endl byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Polskem (18. a 20. září). Náhradníkem je Kevin Vojtíšek.

5.9.2018

S Táborskem ve 14:30

Utkání 8. kola proti Táborsku sehrajeme v neděli 16. září ve 14:30.

1.9.2018

Dorostenci v TCM

Dnešní zápasy dorostu (U19 a U17) se pro nezpůsobilý terén nesehrají v Rosicích, nýbrž v areálu TCM. Časy výkopu zůstávají stejné - 11:00 a 13:15.

10.8.2018

Další televizní zápasy

Utkání 6. kola na hřišti Prostějova (původní termín 25.8. v 17:00) bude mít výkop v 10:15. Důvodem je dodatečné zařazení zápasu do programu kanálu ČT Sport. A televize bude přenášet také další venkovní zápas - v 7. kole se tak na hřišti Ústí nad Labem představíme již ve čtvrtek 30. srpna v 18 hodin.

8.8.2018

Změna termínu v MOL Cupu

Utkání 1. kola MOL Cupu na hřišti Žďáru nad Sázavou sehrajeme ve středu 22. srpna v 17:30.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz