30.kolo

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

11.11.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 11. do 17. listopaduMartin LísalB r n o - V nadcházejícím týdnu čeká na profesionální soutěže poslední reprezentační přestávka v tomto kalendářním roce. Áčko tak má zápasové volno, B tým změří síly s HFK Olomouc a dorostenci v posledním utkání přivítají Meteor Praha.
11.11.VIDEO: Sestřih utkání s Prostějovem (5:0)BRN - PRO 5:0, 15.kolo | Martin LísalB r n o - Fotbalisté Zbrojovky porazili v posledním domácím utkání roku 2019 Prostějov 5:0. Pět krásných branek, spousta dalších šancí či červená karta - páteční menu bylo bohaté a vše si můžete připomenout v sestřihu na Zbrojovka TV.
10.11.U18: Zbrojovka v posledním podzimním utkání porazila TřinecBRN - TRI 4:2, 15.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) hostili v posledním podzimním utkání Třinec. Po bezbrankové první půli se diváci dočkali hned šesti tref, Zbrojovka nakonec zvítězila 4:2 a přezimuje tak na šesté pozici.
9.11.VIDEO: Věřím, že se lidi dobře bavili, usmívá se Vaněk po utkání s ProstějovemBRN - PRO 5:0, 15.kolo | Jakub Sabol, Martin Lísal. FOTO: Martin TajčB r n o - Naprostá dominance Zbrojovky, pět gólů v síti Brédy, červená karta a hromada zahozených příležitostí. Tak by se v kostce dalo shrnout moravské derby mezi Brnem a Prostějovem. Mezi střelce se zapsal i Ondřej Vaněk, který se parádním způsobem zhostil realizace přímého kopu.
9.11.Michal Šmíd: Červená karta zápas zlomilaBRN - PRO 5:0, 15.kolo | Jakub Sabol, Martin Lísal. FOTO: Petr NečasB r n o - Po zápase s Prostějovem byl k mikrofonům přizván také obránce Michal Šmíd. Obrana pod jeho velením neinkasovala a soupeře prakticky k ničemu nepustila. Vytáhlý obránce navíc v úvodu druhého poločasu přidal důležitý druhý gól, který přinesl brněnským fotbalistům klid.
9.11.U19: Zbrojováci vydřeli v Pardubicích bodPAR - BRN 3:3, 14.kolo | Martin LísalP a r d u b i c e - Dorostenci Zbrojovky podruhé za sebou dokázali dotáhnout náskok soupeře, v Pardubicích z toho tentokrát byl bod za remízu 3:3. V poslední minutě srovnal Michal Ševčík. Bonusový bod v rozstřelu pak uzmuli domácí.
8.11.VIDEO: Sestřih utkání "béčka" se Starou Říší (2:0)Martin LísalB r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" porazili v posledním podzimním utkání Starou Říši 2:0. O branky se postarali Dan Slunský s Ondrou Pachlopníkem, v sestřihu si můžete prohlédnotu i další zajímavé momenty z duelu.
8.11.Jakub Šural před utkáním s ProstějovemBRN - PRO 5:0, 15.kolo | Martin LísalB r n o - Obránce Jakub Šural nescházel v posledních šesti zápasech Zbrojovky na hřišti ani minutu. Nastoupil na pravém kraji obrany či na stoperu po boku tří různých spoluhráčů, naposledy spolu s uzdraveným Šmídem přispěl k výhře s Vyšehradem.
8.11.Vysoká výhra z domácího hřiště! Zbrojovka uštědřila Prostějovu debakl 5:0BRN - PRO 5:0, 15.kolo | Tadeáš MimaB r n o - Poslední domácí zápas podzimu dopadl nejlépe, jak mohl! Fotbalisté Zbrojovky porazili v patnáctém kole F:NL Prostějov jasně 5:0 a drží se těsně za nejlepšími třemi týmy soutěže. Rozhodující byl druhý poločas, kdy Brno dalo rovnou čtyři góly.
8.11.Trenér Machálek po utkání s ProstějovemBRN - PRO 5:0, 15.kolo | Martin LísalB r n o - 4:1, 4:1, 5:0. S domácí bilancí může být kouč Machálek jednoznačně spokojen. Zbrojovka prolomila prokletí dvou po sobě jdoucích domácích zápasů, porazila Prostějov 5:0 a před reprepauzou se naladila tím nejlepším možným způsobem.
7.11.Trenér Machálek před utkáním s ProstějovemBRN - PRO 5:0, 15.kolo | Martin LísalB r n o - Zbrojováci v pátek zakončí první polovinu soutěže domácím utkáním proti Prostějovu. Hraje se od 19 hodin na Srbské a Brňané se pokusí prodloužit sérii domácích vítězství. Pro kouče Machálka se jedná o čtvrtý zápas na lavičce Zbrojovky.
6.11.VIDEO: Zbrojovka hostí v pátek Prostějov!BRN - PRO 5:0, 15.kolo | Martin LísalB r n o - Zbrojovka má před sebou poslední domácí zápas roku 2019. Do Brna přijede Prostějov s řadou bývalých hráčů Zbrojovky na soupisce, hraje se v pátek 8. listopadu od 19 hodin!
6.11.Otevíráme zimní Coerver akademii, zbývá zhruba polovina míst!Martin LísalB r n o - Zimní období fotbalu zrovna nepřeje, což platí i pro rozvíjení dovedností u nejmladších fotbalistů. My vám ale nyní nabízíme atraktivní možnost tréninku v podobě zimní akademie, kterou Zbrojovka otevírá ve spolupráci s programem Coerver®Coaching!
6.11.SOUHRN: Čtyři Zbrojováci obdrželi pozvánku do reprezentaceMartin LísalB r n o - V týdnu před reprezentační přestávkou zveřejňují trenéři již tradičně nominace svých týmů - a na soupiskách ani tentokrát nescházejí zástupci Zbrojovky. Pozvánka putovala čtveřici hráčů, další jsou mezi náhradníky.
6.11.Zbrojovka pořádá sbírku oblečení pro charitativní účelyKlubB r n o - Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno by rád pomohl lidem v sociální nouzi, pro které chystáme v prosinci speciální akci. O laskavou spolupráci ovšem již v tuto chvíli poprosíme i vás, fanoušky.
5.11.ROZHOVOR Z PROGRAMU: Jakub ČernínMartin LísalB r n o - V zápasovém bulletinu pro utkání s Vyšehradem jste si tentokrát mohli přečíst i rozhovor s dvacetiletým stoperem Kubou Černínem. Jeho přepis vám jako obvykle nabízíme na webu.
4.11.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. listopaduMartin LísalB r n o - Na Zbrojovku čeká v tomto týdnu další domácí utkání - v pátek proti Prostějovu. Béčko už má pro tento rok zápasové volno, dorostenci míří do Pardubic. Doma se představí týmy U18, U16, U13 a U12.
3.11.DIVIZE: Béčko i v oslabení porazilo Starou Říši!BRB - STR 2:0, 1.kolo | Martin Lísal, Michal HladkýB r n o - Béčko Zbrojovky zakončilo podzim doma v utkání proti Staré Říši. Od 16. minuty hráli Brňané bez vyloučeného gólmana Marka, přesto dokázali díky brankám Slunského a Pachlopníka vybojovat osmou výhru v řadě a udrželi druhou příčku.
3.11.VIDEO: Sestřih utkání s Vyšehradem (4:1)BRN - VHR 4:1, 14.kolo | Martin LísalB r n o - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili doma podruhé za sebou výsledkem 4:1 - tentokrát porazili Vyšehrad. V sestřihu na Zbrojovka TV si můžete připomenout všechny branky a další zajímavé momenty z utkání!
3.11.U18: Zbrojovka zvítězila v Hlučíně, zápas zlomila po přestávceHLU - BRN 0:3, 14.kolo | Martin LísalH l u č í n - Dorostenci Zbrojovky (U18) se o víkendu vydali do Hlučína. V první půli se ještě prosadit nedokázali, ve druhé ale zatížili konto soupeře třemi góly a vybojovali tak vítězství.
3.11.U16: Zbrojovka remizovala v HlučíněHLU - BRN 2:2, 14.kolo | Martin LísalH l u č í n - Zbrojováci kategorie U16 zajížděli o víkendu do Hlučína. Do zápasu nevstoupili ideálně a záhy prohrávali o dvě branky. Ještě do pauzy ale snížil Strnad a ve druhé půli vyrovnal Kluska, duel tak skončil remízou.
2.11.VIDEO: Takový úvod jsem nečekal, cenil si Růsek po výhře nad VyšehrademBRN - VHR 4:1, 14.kolo | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Martin TajčB r n o - Proti Varnsdorfu vstřelil doma gól, s pražským Vyšehradem se trefil hned dvakrát. Antonín Růsek se na pozici hrotového útočníka našel, soupeře z hlavního města načal góly už v úvodní desetiminutovce a výraznou měrou přispěl k nakonec jednoznačnému vítězství.
2.11.U19: Obrat a výhra se Slavií!BRN - SLA 3:2, 13.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky hostili v sobotu Slavii a v dramatické bitvě nakonec vydřeli tři body! V utkání i přes trefu Lukáše Endla sedm minut před koncem prohrávali, brankami Lacíka a Ševčíka ale dokonali obrat a zvítězili 3:2.
2.11.PREVIEW: Béčko zakončí podzim doma proti Staré ŘíšiMartin LísalB r n o - Béčko Zbrojovky má před sebou poslední podzimní výzvu v podobě domácího utkání proti Staré Říši. Duel 13. kola Divize D se hraje v neděli od 10:15 na hřišti v Bystrci.
2.11.U17: Zbrojovka doma podlehla Slavii 1:3BRN - SLA 1:3, 13.kolo | Martin LísalB r n o - Solidní týmový výkon dorostencům tentokrát na body nestačil, na svém hřišti podlehli pražské Slavii 1:3. Jediný gól vsítil Timothy Manuel.
2.11.U15: Zbrojovka si poradila s Opavou, zvítězila 2:1BRN - OPA 2:1, 12.kolo | Martin LísalB r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) hostili o víkendu Opavu. V první půli se prosadil Kopr, po změně stran přidal další branku Pantoka soupeř už stihl pouze korigovat. Tři body tak brali Brňané.
2.11.U14: Zbrojovka rosztřílela doma OpavuBRN - OPA 6:1, 12.kolo | Martin LísalB r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) si doma bez problémů poradili s týmem Opavy a uťali tak počínající sérii bez vítězství. Pod výhrou 6:1 se hattrickem podepsal Martin Hložánek, Brňané zůstávají v tabulce první.
2.11.U13: Zbrojovka zvítězila ve ZlíněZLF - BRN 2:7, 12.kolo | Martin LísalZ l í n - Mladší žáci Zbrojovky (U13) mířili jen dva dny po dohrávaném derby se Spartou Brno do Zlína. V utkání prohrávali, sedmi góly ale průběh duelu otočili a zvítězili 7:2.
2.11.U12: Zbrojovka podlehla ve ZlíněZLF - BRN 6:3, 12.kolo | Martin LísalZ l í n - Mladší žáci Zbrojovky (U12) přišli na hřišti Zlína o vítěznou sérii, svému soupeři nakonec podlehli 3:6. Branky stříleli postupně Kabát, Dostal a Špaček.
1.11.Zbrojovka doma přejela Vyšehrad, rozhodl skvělý nástup do utkáníBRN - VHR 4:1, 14.kolo | Daniel KincB R N O - Fotbalisté Zbrojovky splnili proti Vyšehradu roli jasného favorita a soupeři nedali šanci už v úvodní čtvrthodině, kdy nasázeli tři branky. V útoku opět řádilo duo Růsek - Přichystal, které se postaralo o všechny úvodní trefy. Ve druhé půli se k nim přidal ještě Šumbera a po snížení soupeře se podruhé za sebou na Srbské zrodil výsledek 4:1.