sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

sobota 4.4.

Vítkovice
Zbrojovka Brno
20.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Vraštil: V Brně jsem byl šťastný a rád bych všem poděkoval

Vraštil: V Brně jsem byl šťastný a rád bych všem poděkoval

B r n o - Jak již bylo avizováno, obránce Lukáš Vraštil po sezóně Zbrojovku opouští. Uzavře se tak kapitola, která trvala tři roky. "Nesmírně rád bych poděkoval všem lidem v klubu i fanouškům," vzkazuje pětadvacetiletý stoper.

06.06.2019 | Martin Lísal

 

Ten odehrál během dvou prvoligových sezón za Zbrojovku 45 zápasů, dvakrát se zapsal mezi střelce. V první sezóně vystřelil v závěru bod s Karvinou, rok poté pomohl skolit Spartu. O soutěž níž zaknihoval dalších osmnáct duelů, v nich si připsal dvě gólové nahrávky (gól proti Českým Budějovicím nakonec statistici označili za vlastní).

"Byly to pro mne tři roky plné nových zážitků, zkušeností, poznal jsem spoustu skvělých lidí. Vnímám to období pozitivně, i když po fotbalové stránce to třeba nebylo úplně úspěšné, sestoupili jsme a nepovedl se nám okamžitý návrat. Beru to jako součást určité cesty, která je a bude úspěšná. V Brně jsem byl šťastný a vážím si toho, že jsem mohl být součástí Zbrojovky. V klubu jsem potkal spoustu skvělých lidí, v kabině i v managementu, budu na ně rád vzpomínat a s některými budu určitě i nadále v kontaktu. Všem těmto lidem bych rád za všechno poděkoval. A nesmírně rád bych poděkoval i fanouškům za jejich přízeň a podporu. To, jakým způsobem nás hnali v cestě za postupem, bylo obdivuhodné. Věřím, že budou Zbrojovku podporovat i nadále a klukům pomůžou v další sezóně," vzkazuje všem Brňanům Vrašťa.

Rodák z Železnice v Brně stihl dostudovat vysokou školu a nyní jej čeká u Byšic na Mělnicku ještě svatba. "Měl by přijet Meggy s rodinou, z bývalých spoluhráčů Luty, a taky Ivánek Jánský. Ostatní si užívají dovolené, protože volného času mezi sezónami moc není a navíc je svatba bohužel poněkud daleko," prozradil Lukáš, který do hry naskakoval i v průběhu jara, kdy již byl avizován jeho odchod. "Cením si také toho, že trenér Šustr pro mě měl pochopení a nejednal systémově, jak je v ČR běžné. Jedná férově, nejen za to si ho moc vážím. Snažil jsem se mu to vrátit a pro úspěch týmu jsem vždycky dělal maximum," uzavřel.

Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno Lukášovi děkuje za jeho služby a přeje mu do dalších let co nejvíce sportovního štěstí!

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz