Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.10.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 14. do 20. říjnaMartin LísalB r n o - Hektický "lužánecký" týden už je minulostí, po reprezentační přestávce se vše vrací do zajetých kolejí. Brňané se poprvé pod novým koučem představí proti Varnsdorfu, béčko cestuje do Havlíčkova Brodu a dorostenci do Plzně.
13.10.DIVIZE: Zbrojovka s přehledem zdolala BystřiciBRB - BYP 3:0, 11.kolo | Michal Hladký, Martin LísalB r n o - Brněnská rezerva si v neděli připsala pátou výhru v řadě. Proti Bystřici rozhodla o zisku bodů už v první půli, kdy se trefili Pachlopník s Kroutilem. Po půli přidal třetí zásah nejlepší střelec týmu Sedlák.
13.10.U18: Zbrojovka nestačila na VítkoviceVIT - BRN 4:0, 11.kolo | Martin LísalO s t r a v a - Dorostenci Zbrojovky hráli v neděli na hřišti Vítkovic. Domácí se v první půli ujali vedení, které po pauze dokázali postupně navyšovat a zápas tak ovládli poměrem 4:0.
13.10.U16: Zbrojovka otočila zápas ve VítkovicíchVIT - BRN 1:2, 11.kolo | Martin LísalO s t r a v a - Dorostenci Zbrojovky (U16) zvládli i druhé venkovní utkání v řadě. Na hřišti Vítkovic sice prohrávali, brankami Vavřiny a Černého ale dokázali duel otočit. Díky výhře jsou v tabulce na první příčce.
13.10.U15: Zbrojovka zvítězila na hřišti ProstějovaPRO - BRN 1:2, 9.kolo | Martin LísalP r o s t ě j o v - Dva dny po lužánecké exhibici čekala na žáky Zbrojovky další těžká bitva - tentokrát na hřišti Prostějova. Po bezgólové první půli se trefili Novák s Pantokem a nasměrovali Zbrojováky k výhře, soupeř v závěru už jen korigoval.
12.10.Mistr ligy Kopenec se Za Lužánkami symbolicky rozloučil s kariérouMartin Lísal. FOTO: Martin Tajč.B r n o - V červenci oslavil sedmdesáté narozeniny, ani to mu ovšem nebránilo vyběhnout ve zbrojováckém dresu na lužánecký trávník. Útočník mistrovské jedenáctky Jan Kopenec při čtvrteční exhibici symbolicky ukončil nesmírně bohatou kariéru.
12.10.U19: Jízda pokračuje, dorostenci přemohli Mladou BoleslavBRN - MLB 2:1, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky nehodlají zvolnit nasazené tempo. V utkání proti Mladé Boleslavi dosáhli na šestou výhru v řadě a na první příčku ve vyrovnané tabulce rázem ztrácejí jen dva body. Obě branky obstaral Jambor.
12.10.PREVIEW: Béčko hostí v dalším utkání Bystřici, hraje se na SrbskéMartin LísalB r n o - Reprezentační přestávka se netýká brněnského "B" týmu. Ten se pokusí protáhnout vítěznou sérii v domácím utkání proti Bystřici nad Pernštejnem. Hraje se tentokrát na Srbské, výkop je v 10:15.
12.10.U17: Zbrojovka si vyšlápla na Mladou BoleslavBRN - MLB 5:1, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) si spravili chuť po prohře s Olomoucí hned v následujícím utkání. Proti Mladé Boleslavi nastříleli tři branky už v první půli, poté přidali ještě dvě a zvítězili vysoko 5:1.
11.10.VIDEO: Ohlédnutí za Bitvou na Moravském poliMartin LísalB r n o - Bitva na Moravském poli je minulostí! Parádní akce vrátila fotbal na lužánecký stadion a dala dohromady hráče, kteří už se na hřišti jinde jen stěží potkají. Co vše stadion ve čtvrtek zažil?
10.10.Bitva na Moravském poli startuje - Za Lužánky se dnes vrací fotbal!Martin LísalB r n o - Velký den je tady! Legendární Lužánky dnes zase ožijí fotbalem, na trávník vyběhnou v rámci exhibice Bitva na Moravském poli hráči všech generací - od přípravek až po klubové legendy.
10.10.Zbrojovka porazila Sigmu, lužáneckou výhru zařídil PřichystalBRN - OLO 2:0, 6.kolo | Martin Lísal, Jakub Sabol.B r n o - Závěrečný bod programu Bitvy na Moravském poli proti sobě svedl mužstvo Zbrojovky a olomouckou Sigmu. Natěšení domácí si návrat na slavný stadion užili dosyta, cennou výhru zařídil dvěma góly Jakub Přichystal. Premiéra kouče Machálka tak dopadla vítězně.
10.10.Bitva na Moravském poli - v utkání legend trefil Trousil remízuMartin LísalB r n o - Nebyl to poslední bod programu, ale byl dost možná nejlákavější. V rámci Bitvy na Moravském poli na sebe na lužáneckém trávníku narazily výběry legend Zbrojovky a olomoucké Sigmy. V duelu týmů s našlapanými soupiskami se urodila nakonec remíza.
10.10.U15: Zbrojovka Za Lužánkami podlehla BaníkuBRN - OST 2:5, 8.kolo | Martin LísalB r n o - První soutěžní zápas Za Lužánkami po osmnácti letech! Starší žáci Zbrojovky svedli s ostravským Baníkem parádní bitvu na slavném stadionu, šťastnější byl nakonec hostující tým.
10.10.U14: Zbrojovka na lužáneckém stadionu remizovala s BaníkemBRN - OST 3:3, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Takové zápasy se nehrají každý den! V boji o první místo hostili mladí Zbrojováci kategorie U14 ostravský Baník - a hrálo se na slavném lužáneckém stadionu!
9.10.Lužánky uvidí šlágr moravskoslezské ligy U15 a U14!Martin LísalB r n o - Dlouhých osmnáct let se na lužáneckém stadionu nehrál soutěžní zápas. To se ovšem 10. října změní - své duely v rámci moravskoslezské ligy tu totiž odehrají žákovské výběry Zbrojovky a Baníku!
9.10.U18: Zbrojovka v závěru vybojovala výhru v LíšniLIS - BRN 2:4, 9.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky absolvovali uprostřed týdne vyhecované derby na hřišti Líšně. V posledních deseti minutách urvali výhru 4:2, hattrick si připsal Šedivý.
9.10.U16: V derby jasná výhra na hřišti LíšněLIS - BRN 0:6, 9.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) se ve středu vydali na nejkratší výjezd sezóny - do Líšně. Sérii tří venkovních zápasů zahájili přesvědčivým vítězstvím 6:0.
8.10.U8: Zbrojováci ovládli kvalifikační turnaj Ondrášovka CupuMartin LísalB r n o - Do nového týdne vstoupili jako první mladí fotbalisté kategorie U8, kteří v Líšni úspěšně zvládli kvalifikační turnaj Ondrášovka Cupu. V sedmi zápasech neztratili ani bod.
8.10.U19: Pátá výhra v řadě! Zbrojovka zdolala OlomoucBRN - OLO 3:0, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky hostili v dohrávaném utkání 8. kola Sigmu Olomouc. Na Srbské si pomohli dvěma rychlými góly Kamenského a Lacíka. Druhý jmenovaný přidal v závěru pojistku a Brňané tak mohli oslavit pátou výhru v řadě.
8.10.Machálek: Z prvního tréninku jsem měl dobré pocityMartin LísalB r n o - Nový trenér Zbrojovky Miloslav Machálek dnes dopoledne poprvé předstoupil před hráče a poté vedl první trénink. Krátce po jeho skončení nám také poskytl úvodní rozhovor.
8.10.U17: Zbrojovka na Srbské podlehla SigměBRN - OLO 1:6, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) hostili v úterý na Srbské Sigmu Olomouc. Po půli prohrávali 0:2, Pragrův kontaktní gól pak na obrat nestačil a soupeř přidal ještě další branky.
7.10.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 7. do 13. říjnaMartin LísalB r n o - Program nadcházejícího týdne by se dal shrnout jedním slovem - Lužánky! Ve čtvrtek 10. října zde proběhne Bitva na Moravském poli, jejíž součástí budou dohromady čtyři zápasy (včetně dvou soutěžních žákovských mačů).
7.10.VIDEO: Sestřih vítězného utkání v Chrudimi!Martin LísalC h r u d i m - Fotbalisté Zbrojovky dokázali otočit duel 11. kola na hřišti Chrudimi a zvítězili 4:1. Vítězný gól zařídil po parádním Vaňkově centru za obranu Adam Fousek. Branky i další zajímavé momenty z utkání si teď můžete prohlédnout v sestřihu na Zbrojovka TV!
7.10.VIDEO: Harmonogram Bitvy na Moravském poliKlubB r n o - Už se to blíží! Ve čtvrtek 10. října se znovu otevřou brány lužáneckého stadionu a na tribunách znovu zazní chorály na podporu Zbrojovky. V článku přinášíme přesný časový harmonogram celého odpoledne!
7.10.Fotbalisty Zbrojovky povede Miloslav MachálekKlubB r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno sáhl v reprezentační přestávce k personálnímu zásahu do realizačního týmu. Novým trenérem se stává Miloslav Machálek, který doposud trénoval Líšeň.
6.10.U18: Zbrojovka doma remizovala s Olomoucí 2:2BRN - OLO 2:2, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) remizovali na domácím hřišti s Olomoucí 2:2. V utkání šli do vedení, soupeř ale skóre otočil a až v samém závěru zajistil Zbrojovce bod Bulíček.
6.10.U16: Zbrojovka poprvé prohrála, nestačila na OlomoucBRN - OLO 0:2, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U16) hostili o víkendu doma Sigmu Olomouc. V těžkém utkání se potýkali především s koncovkou, produktivnější soupeř jim nakonec uštědřil první prohru v sezóně.
5.10.Zbrojovka otočila zápas v Chrudimi a zvítězila 4:1, dvakrát se trefil FousekCHR - BRN 1:4, 11.kolo | Daniel KincC H R U D I M - Drama se nakonec nekonalo. Zbrojovka sice na hřišti Chrudimi prohrávala, ale do konce první půle zvládla vyrovnat. Poté hosté přežili penaltu soupeře a necelých dvacet minut před koncem rozhodl premiérovým gólem v brněnském dresu o výhře Adam Fousek. V závěru utkání Brno přidalo další dvě branky a z východu Čech veze jasné vítězství 4:1. Šustrovi svěřenci úspěšně navázali na výhru proti Hradci Králové.
5.10.Trenér Šustr po vítězném utkání v ChrudimiCHR - BRN 1:4, 11.kolo | Martin LísalC h r u d i m - Druhá letošní venkovní výhra Zbrojovky se nerodila lehce. Stejně jako na začátku jara šli do vedení záhy domácí a Brňané srovnali až před pauzou. Ke třem bodům je nasměroval v 72. minutě střídající Fousek a v závěru výhru dokázali dalšími góly potvrdit.