U19: Zbrojováci na závěr sezóny podlehli Spartě

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) završili letošní ročník domácím utkáním se Spartou. Na Srbské díky Pragrově trefě rychle vedli, soupeř ale nakonec skóre otočil a zvítězil. Brňané skončili na osmí příčce.

Brněnský tým poslal do vedení už ve čtvrté minutě Oldřich Pragr, který dobrým napadáním vybojoval míč a ač tísněn, dokázal prostřelit brankáře. Pro nejlepšího střelce domácích to byl už devatenáctý zásah v této sezóně.

Sparta, která už před utkáním přišla o naději na titul, dokázala skóre ještě do pauzy otočit. Ve druhé půli pak vedení navýšila a Brňané skončili po prohře 1:5 nakonec osmí. Se 68 vstřelenými brankami pak jsou druhým nejlépe střílejícím mužstvem soutěže.

Mládež
28.05.2022 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U19) završili letošní ročník domácím utkáním se Spartou. Na Srbské...