U19: Těsná prohra v Plzni

P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky (U19) cestovali po úvodní výhře do Plzně. Na hřišti soupeře šli po Tomanově trefě do vedení, soupeř ale dvěma góly skóre otočil a zvítězil 2:1.

Brňané zůstávají v tabulce na třetí pozici.

"Utkání se zhruba do 65. minuty neslo v duchu dobývání soupeřova středního bloku a naší dominance na míči. Třikrát jsme nastřelili tyč a zahodili další dvě stoprocentní šance, zatímco soupeř zahrozil jen dvakrát a obě situace výborně vyřešil brankář Kostelný. Zaslouženého vedení jsme se dočkali díky Tomanově důrazu a po jeho přesné a krásné střele k tyči. Poté bohužel po našem selhání došlo k lacinému vyrovnání a dalších deset minut bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to Plzeň. Té se povedlo po rohovém kopu otočit výsledek. V závěrečném náporu už se nám bohužel srovnat nepodařilo. Dnes jsme jednoznačně měli na to, abychom bodovali, ale bohužel. Jedeme dál," komentovali utkání trenéři Siegl a Bubeníček.

Mládež
09.03.2024 | Martin Lísal

P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky (U19) cestovali po úvodní výhře do Plzně. Na hřišti soupeře šli po...