U19: Prohra na Slovácku

S t a r é M ě s t o - Dorostenci Zbrojovky (U19) o víkendu na další body nedosáhli. Na Slovácku prohrávali už 0:2, Poláškův gól pak stačil jen na korekci skóre.

"Výhru jsme dnes bohužel soupeři darovali dvěma góly, které byly zcela jistě řešitelné. První po zbrklé rozehrávce, ztrátě a nezachyceném náběhu do vápna po centru ze strany a druhý na začátku druhé půle po dlouhém autovém vhazování, propadnutém míči a laciné dorážce. Celkově byla určitě herní aktivita po většinu zápasu na naší straně, ale ve finální fázi nám chyběl větší klid a fotbalová myšlenka najít si tu správnou pozici pro finální zakončení. Soupeř volil na těžkém terénu spíše jednoduché nakopávané míče bez konstruktivní rozehrávky. Celý druhý poločas se za stavu 2:1 odehrával víceméně na polovině soupeře. Klukům nejde upřít snaha, pracovitost a velká aktivita s cílem zápas zlomit ve svůj prospěch, ale v hlubokém bloku soupeře už cestu ke vstřelení branky bohužel nenašli. Z celkového pohledu dnes vyhrálo šťastnější mužstvo," řekli k zápasu trenéři Bubeníček a Siegl.