U19: Dorostenci zvítězili v Jihlavě!

J i h l a v a - Dorostenci Zbrojovky (U19) dnes cestovali do Jihlavy. Po prohrané první půli dokázali třemi brankami otočit průběh duelu a zvítězili 3:1. V tabulce jsou aktuálně na druhé pozici.

"V první půli se Jihlava, která momentálně hraje o život, prosadila po nedůrazně dohraném kontru, i přesto musíme vstup do utkání a průběh první půle hodnotit jako povedený. Naši hráči se prezentovali dobrým soubojovým chováním a velkou běžeckou aktivitou, dominance byla znatelná. V poločase se motivace ještě navýšila a z kluků šlo cítit velké odhodlání zápas zvrátit ve svůj prospěch. Další navýšení náročnosti v průběhu druhé půle kluky odměnilo třemi krásnými góly, kterými dnes zápas zcela zaslouženě otočili a dovedli do vítězného konce. Dnes jsme spokojeni i s naší mladou perspektivou do budoucna, kdy v základní sestavě dostali šanci čtyři hráči ročníku 2007 a vedli si výborně," hodnotili duel trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
20.04.2024 | Martin Lísal

J i h l a v a - Dorostenci Zbrojovky (U19) dnes cestovali do Jihlavy. Po prohrané první půli...