U18: Zbrojovka zvítězila v Líšni!

Z b ý š o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) zvládli utkání čtvrtého kola své soutěže na jedničku. Ve Zbýšově přehráli domácí Líšeň 4:0.

"Městské derby se odvíjelo ve slušném tempu, bylo plné osobních soubojů a dohrávaných situací. Ze začátku jsme se snažili kombinační hrou přehrát soupeře, ovšem díky pomalé kombinaci a vinou složitých řešení nás soupeř zastavoval před vápnem. Důležitá, první branka nás uklidnila a od ní jsme začali Líšeň postupně přehrávat a vytvářet si slibné brankové příležitosti. Do poločasu jsme ještě zvýšili svůj náskok. Nástup do druhého poločasu byl sice mírně hektický, ale od 55. minuty se odvíjel zápas v naší režii. Soupeř pohrozil pouze dvěma centry. My jsme vstřelili další dvě branky a dovedli utkání do zaslouženého vítězství. Dnes patří pochvala celému týmu za aktivní a týmový výkon," komentoval duel trenér Šrámek.

Mládež
26.08.2023 | Martin Lísal

Z b ý š o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) zvládli utkání čtvrtého kola své soutěže na jedničku. Ve...