U18: Zbrojovka si poradila s Třincem

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) si hladce poradili s Třincem. Utkání se hrálo na umělce ve Fotbalovém centru a mladí Zbrojováci se prosadili celkem pětkrát, aniž by inkasovali.

"Dnes jsme v prvním poločase pracovali pomalu, náš pohyb bez míče nebyl ideální a celkově jsme nebyli na míči tak nebezpeční. Chyběl nám moment překvapení, emoce, energie, naše reakce a řešení situací byly pomalé a předvídatelné. Paradoxně i tak jsme jednou výbornou kombinací a v druhém případě dohráním situace před brankou vedli do poločasu 2:0. O přestávce jsme si některé věci vyříkali a i díky dvojitému střídání byl druhý poločas více o nás, zlepšili jsme kombinaci a přímočařeji řešili situace v poslední třetině hřiště. S rostoucí sebedůvěrou jsme byli odvážnější ve hře jeden na jednoho a třetím gólem jsme zlomili odpor soupeře. Ve zbytku zápasu jsme drželi míč a měli snahu přidat další branky. Velkým pozitivem je zapojeni hráčů U17, kteří zápas proti staršímu soupeři zvládli velmi dobře," hodnotil duel trenér Chuchma.

Mládež
06.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) si hladce poradili s Třincem. Utkání se hrálo na umělce ve...