U17: Zbrojovka v duelu neporažených porazila Olomouc

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) v duelu neporažených týmů zdolali doma Olomouc 3:1 a ujali se po čtyřech kolech vedení v tabulce. Na gól Hájka ještě Sigma odpověděla, o výhře ale rozhodl dvěma góly Souček.

V dalším kole se Brňané vydají do Pardubic, a to v sobotu 2. září.

"Hned z první útočné situace jsme šli do vedení, po zbytek poločasu to byl však soupeř, který nás přehrával ve všech prostorech. Svým jednoduchým přechodem založeným na sbírání odražených míčů se Sigma dostala do několika situací, kdy nás podržel brankář. V založení útoku jsme byli čitelní, bez myšlenky a se spoustou ztrát. Na středu hřiště jsme zaostávali v reakcích na vypadnuté míče a v chování po zisku. Do druhého poločasu jsme vstoupili zcela jinak, byli jsme důraznější, rychlejší, komplexnější a kromě pasáže několika rohových kopů se hrálo více na polovině soupeře. V posledních patnácti minutách jsme utkání rozhodli dvěma góly. V kontextu celého utkání dnes velmi šťastná výhra," řekli k duelu trenéři Fučík a Valnoha.

Mládež
25.08.2023 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) v duelu neporažených týmů zdolali doma Olomouc 3:1 a ujali se...