U17: Tři zápasy, tři výhry. Zbrojováci zdolali i Jihlavu

B r n o - Dorostenci Zbrojovky zůstávají v této sezóně nadále bez jediné ztráty. Ve třetím kole porazili díky dvěma Klímovým gólům Jihlavu 2:1.

"Ve velkém vedru jsme dnes měli vůli a snahu. Brzdily nás však lehké ztráty spojené s prvním dotykem a hodně nepřesností v útočném boxu. Ve dvacáté minutě jsme se po průniku ze strany dostali k dorážce díky Klímovi jsme vedli 1:0. V závěru poločasu jsme ale nezvládli rohový kop a soupeř srovnal. Ve druhé půli naši snahu opětovně brzdilo hodně nepřesností, i tak jsme si vypracovali po dobrých ziscích míče několik gólových situací, které jsme neproměnili. Soupeř byl směrem dopředu taky aktivní. A když svou velkou šanci nevyužil, byl Dan Klíma po Mičkově centru na správném místě a dal svůj druhý gól v utkání.," komentovali zápas trenéři Horváth a Valnoha.

Mládež
24.08.2024 | Martin Lísal

U17: Tři zápasy, tři výhry. Zbrojováci zdolali i...

B r n o - Dorostenci Zbrojovky zůstávají v této sezóně nadále bez jediné ztráty. Ve třetím kole...