U16: Zbrojovka zvítězila ve Frýdku-Místku

F r ý d e k - M í s t e k - Dorostenci Zbrojovky (U16) o víkendu zvítězili na hřišti Frýdku-Místku 3:1. Brankově se o to postarali Kotek, Srneček a Mašek.

"V dnešním utkání na velmi těžkém povrchu se hrál soubojový fotbal. Soupeř se prezentoval jednoduchým nakopávaným stylem s cílem získávat druhé míče. My jsme vycházeli ze středního bloku a zajištěné obrany. V přechodu do ofenzívy nám chyběla větší aktivita bez míče a klid řešení situací. Vlivem prvního doteku jsme se často dostávali zbytečně pod tlak, ale nutno dodat, že jsme ihned byli kompaktní za míčem. Ve druhém poločase nám pomohla rychlá branka, která nám dodala potřebný klid na míči. V kombinaci jsme byli daleko přesnější a sebevědomější, než v první půli. Postupem času jsme získali kontrolu nad zápasem a snažili se být kreativní směrem nahoru," shrnuli zápas trenéři Fučík a Vykouřil.