U16: Zbrojovka zdolala Třinec 4:2

B r n o - Dorostenci Zbrojovky přivítali v dalším utkání Třinec. S ohledem na počasí se hrálo na umělce ve Fotbalovém centru, mladí Zbrojováci brali tři body za výhru 4:2.

"Do dnešního utkání jsme šli s jednoznačným záměrem - trhat soupeřovu obranu a včasnými proběhy a protipohyby být nebezpeční ve finální třetině hřiště. Tento úkol jsme plnili od první minuty a dobrou rotací nejen středových hráčů jsme byli pro soupeře velice nečitelní. Bohužel se nám naše herní převaha nepodařila v prvním poločase vyjádřit gólově, ať už to bylo špatným načasováním náběhu, výběrem řešení nebo celkovou netrpělivostí na míči. Do druhé půle jsme chtěli změnit načasování součinnosti hráčů bez míče a dostat se do vápna přímočařeji a ve větším počtu. Průběh obou poločasů byl podobný, v tom druhém jsme k herní dominanci a nečitelnosti přidali ještě tlak do soupeřovy brány. Utkání jsme tak zvládli herně i výsledkově," řekli k duelu trenéři Fučík a Vykouřil.

Mládež
06.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky přivítali v dalším utkání Třinec. S ohledem na počasí se hrálo na...