U15: Ve Vyškově úspěšní

V y š k o v - Starší žáci Zbrojovky (U15) splnili po dlouhé zápasové pauze ve Vyškově roli favorita, když zvítězili především díky druhé půli 4:0.

"Po třítýdenní zápasové pauze jsme odehráli utkání ve Vyškově. Od začátku zápasu jsme udávali tempo hry a na velmi těžkém terénu jsme až překvapivě dobře kombinovali, především v druhé polovině zápasu. Byli jsme aktivní a dobře jsme měnili tempo hry. V první polovině jsme se lehce sžívali s agresivní hrou soupeře, který dobře bránil v hlubokém bloku. I přesto jsme byli schopní si vypracovat dobré příležitosti na vstřelení branky. První branku jsme vstřelili v 51. minutě po rychle rozehraném rohovém kopu, druhou v 53. minutě po individuálni akci ze strany a následné přihrávce na hranici malého vápna, třetí v 56. minutě po střele z vápna a poslední jsme přidali v 70. minutě z penalty. Je potřeba hráče pochválit za naši organizaci hry v defenzivě, kdy jsme soupeře nepustili do žádné vyložené šance," komentovali utkání trenéři Kučerňák a Polách.

Mládež
13.10.2024 | Martin Lísal

V y š k o v - Starší žáci Zbrojovky (U15) splnili po dlouhé zápasové pauze ve Vyškově roli...