U15: Na úvod sezóny remíza

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) otevřeli sezónu domácím utkáním proti Zlínu. Duel nakonec dospěl k remíze 1:1, jediným střelcem Brňanů byl Jelínek.

"První mistrovské utkání nám nevyšlo podle představ. Herní situace jsme řešili špatně, v některých momentech nám chyběla větší odvaha a přímočarost. Nemohli jsme se dostat do tempa. Na některých hráčích byla vidět naprosto zbytečná nervozita. V defenzivě jsme nebyli kompaktní a soupeře jsme pouštěli do vyložených šancí, které fantasticky zneškodňoval brankář Křižovič. Když jsme se my dostali do šance, tak nás zklamalo zakončení. Ve druhé půli jsme se trochu uklidnili, po dohrání situace ve vápně jsme dokázali vstřelit branku. Vedení jsme nicméně neudrželi a šest minut před koncem jsme po dorážce inkasovali," komentovali zápas trenéři Kučerňák a Polách.

Mládež
17.08.2024 | Martin Lísal

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U15) otevřeli sezónu domácím utkáním proti Zlínu. Duel nakonec...