U14: Zbrojovka přemohla Slovácko

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) po čtyřech venkovních výhrách zvítězili i doma. V utkání se Slováckem sice dvakrát prohrávali, dokázali ale skóre otočit a nakonec vyhráli 4:2.

„První domácí zápas této sezóny jsme výsledkově zvládli na jedničku. Herně to ovšem taková sláva nebyla. Slovácko na tom bylo velmi dobře jak individuálně, tak i kombinačně. Soupeř byl v prvním poločase lepší a zaslouženě vedl. Hned v první minutě druhého poločasu jsme využili chybu soupeře v rozehrávce a dali branku na 1:1. O pár minut později jsme znovu inkasovali, poté jsme ale zabrali a soupeře dostávali pod tlak. Krásnou střelou z vápna jsme vyrovnali na 2:2, následně po přetaženém centru přišel obrat. Do konce zápasu jsme byli klidní na míči, soupeře nepustili do vyložené šance a jestě jsme přidali další gól," komentovali zápas trenéři Kučerňák a Polách.

Mládež
13.09.2023 | Martin Lísal

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) po čtyřech venkovních výhrách zvítězili i doma. V utkání se...