U14: Zbrojovka po krásné bitvě nestačila na Slovácko

B o r š i c e - Starší žáci Zbrojovky sehráli v tomto týdnu již druhý těžký zápas na hřišti soupeře. Na Slovácku po pohledné bitvě nakonec podlehli 1:2, jediný gól vstřelil Dirda.

Trenéři Duroň a Ovčačík: "Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, za což jsme byli odměněni zaslouženou vedoucí brankou. Ta však bohužel nakopla spíše soupeře, který byl ve zbytku poločasu lepší a zaslouženě vyrovnal. Druhý poločas jsme navázali na začátek utkání, avšak s rozdílem, že jsme si aktivitu udrželi do konce utkání. Na hráčích byla vidět velká bojovnost a odhodlání prezentovat se jako tým, jenž chce praktikovat pohledný fotbal. V době, kdy naše převaha byla velká, jsme však paradoxně obdrželi branku po krásné akci soupeře a doplatili tak na špatné finální řešení slibných příležitostí. I přes nepříznivý výsledek je však třeba kluky pochválit za předvedený výkon a poděkovat soupeři za krásné utkání, které se muselo každému líbit."

08.09.2018 | Martin Lísal

B o r š i c e - Starší žáci Zbrojovky sehráli v tomto týdnu již druhý těžký zápas na hřišti...