U14: Kanonáda na závěr!

U14: Kanonáda na závěr!

B r n o - Starší žáci (U14) se s nadstavbou moravskoslezské ligy rozloučili stylově. Už v roli jistých mistrů rozstříleli Olomouc 8:2, když řádil zejména střelec pěti branek Němec.

Zbrojováci dokázali v letošní sezóně vyhrát 29 ze 32 zápasů, ve zbylých remizovali a ani jednou nepoznali hořkost prohry. Pozornost budí také skóre 158:37. Absolutní finále absolvují Brňané ve čtvrtek, kdy se utkají o titul žákovského přeborníka republiky s lepším celkem z dvojice Sparta - Slavia.

K výhře kráčeli od úvodních minut - hned v úvodu zakončil rychlý brejk ranou do odkryté brány Němec. Hosté dokázali povedeným pokusem odpovědět, ale znovu Němec vrátil Zbrojovce vedení a do pauzy zkompletoval hattrick, čtvrtý zásah přidal Dvořák.

V průběhu utkání se hustě rozpršelo, na úroveň bitvy tradičních rivalů to ovšem mělo jen malý vliv. Ve druhém dějství přidal další dva zásahy nezadržitelný Němec, skóre na konečných 8:2 upravili Hadár a Staněk. Další šance v závěru Zbrojováci nevyužili, mrzet je to ale příliš nemuselo.

"Generálku na celorepublikové finále jsme zvládli výborně. Pochvala patří celému týmu za přístup," řekli k utkání trenéři Abrahám a Konečný.

U14: Kanonáda na závěr!
Mládež
09.06.2023 | Martin Lísal

U14: Kanonáda na závěr!

B r n o - Starší žáci (U14) se s nadstavbou moravskoslezské ligy rozloučili stylově. Už v roli...

Fotogalerie

Všechny fotografie