U13: Zbrojovka zvítězila ve Zlíně

Z l í n - Mladší žáci Zbrojovky (U13) mířili jen dva dny po dohrávaném derby se Spartou Brno do Zlína. V utkání prohrávali, sedmi góly ale průběh duelu otočili a zvítězili 7:2.

Trenéři Tichý a Siegl: "Dnes jsme se zaměřili na přechod do útoku křídelním prostorem a represink. V první půli se nám to příliš nedařilo, reagovali jsme pomalu a hráči na křídle neměli dobrý pohyb. Po nepřesnostech v obraně jsme prohrávali 0:2. Určitý vliv mohlo mít i to, že jsme hráli dva zápasy ve třech dnech. V 55. minutě se nám podařilo snížit a od té chvíle jsme herně dominovali. Kluci začali dobře využívat křídelní prostory a dokázali soupeře přečíslovat. Díky tomu jsme byli neustále nebezpeční. Dokázali jsme si vytvořit dostatek brankových příležitostí a vstřelili jsme opravdu nádherné branky. Za druhou půlku zápasů zaslouží všichni velkou pochvalu, kluci se nevzdali a zápas otočili."