U12: Zbrojovka porazila Jihlavu

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si v sobotu poradili na domácím hřišti s Jihlavou. Už v první půli se třikrát prosadili, nakonec zvítězili 4:0.

"Dnes jsme od začátku utkání diktovali tempo hry a soupeře i přes jeho kvalitu jen sporadicky pouštěli v první půli na naší polovinu. Na podmáčeném terénu jsme k velmi dobré aktivitě a pohybu dokázali udržet kvalitu na míči a řešení situací. I když jsme opět zahodili pár velmi dobrých šancí, tak tentokrát naše předfinální i finální část zaslouží pochvalu. Do utkání opět v poli zasáhli oba brankáři, především Tobiáš Krejčí ukázal dobrou herní kvalitu, kterou podpořil hezkou brankou. Ve druhé půli se hra po výraznější změně postů odehrála ve středu hřiště, postupně jsme však opět převzali otěže zápasu a soupeře v podstatě do ničeho nepustili," komentovali utkání trenéři Lejska a Gala.

Mládež
05.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si v sobotu poradili na domácím hřišti s Jihlavou. Už v první...