Béčko se z Hlučína vrací bez bodů

H l u č í n - Béčko Zbrojovky zakončilo intenzivní týden na hřišti čtvrtého Hlučína. I přes sympatický výkon, jehož vyvrcholením byla Pragrova branka po krásné přihrávce Štepanovského, podlehli Brňané 1:3.

Podruhé za sebou hrál ve stejném čase i A tým, kouč Zúbek se tak musel obejít bez několika opor. Mezi tyče se postavil letos podruhé Dominik Sváček, který nicméně musel po deseti minutách hry poprvé kapitulovat. Zbrojováci ztratili na vlastní polovině míč a pohotový Abdoulkarim toho využil, aby brněnskéhho gólmana přeloboval a otevřel skóre.

Za devět minut bylo srovnáno. Zbrojovka oblehla vápno soupeře, Štepanovský našel krásným pasem Oldřicha Pragra a ten nadvakrát překonal Thimela. Bohužel nerozhodný stav vydržel jen minutu, po centru z levé strany a následném závaru sice Sváček dokázal jednu střelu vyrazit, ale na Havranovu dorážku byl již krátký.

V divoké první půli pak přišel ještě jeden gól, bohužel opět na straně domácích a navzdory aktivitě Zbrojováků. Po nešťastné malé domů překonal Sváčka podruhé Abdoulkarim.

Brňané ve druhé půli jen těžko nacházeli skuliny v zodpovědné defenzivě Hlučína, která potvrdila svou kvalitu. Výsledkem tak byla druhá prohra v řadě, kterou mohou odčinit příští sobotu ve Fotbalovém centru. Od 10.15 zde hostí béčko Karviné.

PREVIEW: Béčko jede do Hlučína
B-tým
23.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Také brněnský B tým sehraje svůj zápas už v pátek od 18 hodin. O body se utká na hřišti...