U14: Zbrojovka porazila doma ostravský Baník

B r n o - Starší žáci Zbrojovky si v duelu tradičních rivalů připsali cenný skalp ostravského Baníku. O výhře 2:1 rozhodli brankami Kovaříka a Dirdy už v první půli, soupeř po pauze už jenom korigoval.

Zbrojováci nepoznali prohru už sedm zápasů v řadě a v tabulce vystoupali na třetí příčku.

Trenéři Duroň a Ovčačík: "Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, po celou dobu prvního poločasu jsme soupeře jasně přehráli. Velmi rychle jsme reagovali a soupeře jsme svým agresivním presinkem nutili ke ztrátám ve všech prostorách hřiště. Díky výbornému pohybu bez míče jsme neustále vytvářeli přečíslení s nadstavbou efektivního řešení herních situací. Ve druhém poločase nám docházely síly a některé dobře rozjeté situace jsme nevyřešili dobře. Soupeř nás tak zatlačil, nicméně naši bojovností a obrovskou vůlí se nám podařilo zápas zvládnout. Dnes proti nám stál opravdu velice kvalitní soupeř, o to více si vážíme opravdu sebevědomého výkonu, který kluci předvedli."