sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5.2019

1 Jihlava
6 Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Příbram
Baráž

neděle 2.6., 18:30

Příbram
Zbrojovka Brno
Baráž

Zbrojovka oficiálně potvrdila příchod Habance a Poláka

Zbrojovka oficiálně potvrdila příchod Habance a Poláka

B r n o - Potvrzeno. Novým trenérem Zbrojovky se stává brněnský rodák Svatopluk Habanec, řady jeho svěřenců rozšíří internacionál a mnohonásobný reprezentant Jan Polák. Oba se dnes na Srbské oficiálně představili přítomným novinářům.

26.05.2016 | Martin Lísal

 

Habanec ve Zbrojovce podepsal dlouhodobou smlouvu. "Na délku a podrobnosti se moc nedívám, věřím panu Bartoňkovi, že mi nedá k podpisu nějaký úvěr na dva miliony," pobavil hned na úvod přítomné novináře při dotazu na délku smlouvy.

Co se dalších členů realizačního týmu týče, staronovým asistentem bude Richard Dostálek, kterého doplní Lukáš Přerost, někdejší trenér Teplic či Ústí nad Labem. Gólmany bude mít v gesci Martin Doležal.

Juniorku nově povede někdejší hráč Zbrojovky Vladimír Michal, asistentem se stane Daniel Břežný. "Devatenáctku" budou mít na povel šéftrenér dorostu Pavel Šustr, trenér Petr Maléř a asistent Filip Duroň.

"Dnešek byl jakýmsi Dnem D, kdy došlo k završení procesu příchodu této dvojice. Smlouvy aktuálně odcestovaly za nemocným místopředsedou představenstva, což už je jen věcí formálního aktu. Naším cílem je změna způsobu hry mužstva a zvýšení atraktivity herního projevu, což v návaznosti přiláká další diváky," okomentoval příchody předseda představenstva Václav Bartoněk.

Odchovanec Zbrojovky a mistr Evropy do 21 let Jan Polák podepsal v Brně dvouletou smlouvu. Vrací se tak po čtrnácti letech, během kterých si vyzkoušel belgickou či německou soutěž a zúčastnil se s reprezentací dvou vrcholných turnajů.

Podrobnosti a rozhovory s oběma příchozími doplníme v průběhu dne.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz