Zbrojováci na hostování - další góly pro Lhoteckého s Moučkou

Zbrojováci na hostování - další góly pro Lhoteckého s Moučkou

B r n o - Závěr podzimní části byl pro hráče Zbrojovky na hostování poměrně úspěšný. V posledním letošním kole MSFL to potvrdili Claude Lhotecký i David Moučka.

V reprezentační přestávce se první ani druhá liga nehrála, volno tak měl Ondřej Pachlopník (aktuálně stále po zranění) i David Jambor.

Poslední podzimní kolo měla naopak na programu třetí nejvyšší soutěž - MSFL. Kroměříž potvrdila první příčku vítězstvím 4:1 proti béčku Jihlavy. Claude Lhotecký vstřelil první dvě branky svého týmu, celkem se na podzim trefil osmkrát. Kroměříž přezimuje s tříbodovým náskokem na druhou rezervu Olomouce.

O to se postaral další povedený výkon Znojma. Tým z jihu Moravy se po hrozivém úvodu soutěže rozjel, vyhrál čtyřikrát v řadě a sahal i po cenném skalpu Sigmy, na jejímž hřišti vedl už 3:0. Hanáci s několika ligisty v sestavě nakonec srovnali na 3:3, i bod je ovšem pro Znojmo cenný. David Moučka vstřelil první branku svého týmu, celkem se trefil posedmé a opět odehrál celé utkání. Po podzimu tak je nejvytíženějším hráčem Znojma, které stráví zimu na čtrnácté příčce.

Závěr podzimu naopak příliš nevyšel Blansku, které třikrát po sobě prohrálo o jediný gól a je osmé. Do utkání proti béčku Zlína (0:1) zasáhl i Tomáš Chyla, odehrál kompletní porci minut.

Cennou výhru 2:1 na hřišti Uničova si připsal celek Vrchoviny. Celé utkání odehrál i Filip Holman. Vrchovině patří po podzimu patnáctá příčka.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...