VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

VIDEO: Šli jsme si za tím, těšilo Řezníčka po utkání s Vlašimí

B r n o – Jeden gól vstřelil, na druhém se výrazně podílel. Útočník Jakub Řezníček proti Vlašimi potvrdil, jak moc je pro Zbrojovku důležitý, celkem se letos trefil už podeváté.

„Získali jsme balon na útočné polovině, Ševa mi to dal hezky do strany. Míč jsem si převzal a chtěl jsem rychle zakončit, což se povedlo, gólmanovi to podjelo pod tělem a se štěstím to tam dojelo,“ popisoval první trefu, kterou srovnal na 1:1.

A vítězný zásah? „Už jsem myslel, že to bude další gól, chtěl jsem se obtočit kolem stopera a vystřelit, což se povedlo, ale gólman to nádherně chytil. Fantastický zákrok. Naštěstí to vypadlo k Hláďovi a ten to doklepl, byl na správném místě. Obě situace dopadly, jak měly, díky tomu jsme zápas zvládli za tři body,“ liboval si Řezňa.

Při pozápasovém hodnocení nezapomenul pochválit i soupeře. „Bylo to velice těžké utkání, po Spartě B nejtěžší. Mladí kluci, hráli výborný zápas, jsou moc šikovní, to musím uznat. Výsledek se nerodil lehce, ale šli jsme si za vítězstvím, i když soupeř měl šance. Zvládli jsme to, máme tři body, které jsme strašně chtěli. Zvládli jsme to i díky zkušenostem.“

Tříbodový přísun znamená, že si Zbrojovka na první příčce udrží minimálně sedmibodový odstup od nejbližšího pronásledovatele. „Jsme spokojení, pořád jdeme zápas od zápasu, snažíme se to zvládat. Doma jsme dvakrát ztratili, takže tohle byl důležitý zápas, nechtěli jsme to opakovat. Šli jsme si pro výhru a myslím, že to bylo vidět.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

U16: Zbrojovka v Marečkově memoriálu porazila Jihlavu
Mládež
28.11.2022 | Martin Lísal

U16: Zbrojovka v Marečkově memoriálu porazila Jihlavu

B r n o - Dorostenci Zbrojovky zvládli druhé utkání Marečkova memoriálu. Na domácím hřišti v areálu...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 28. listopadu do 4. prosince
A-tým
28.11.2022 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 28. listopadu do 4....

B r n o - Na přelomu listopadu a prosince čeká na fotbalisty "áčka" poslední zápas roku - v...
Zbrojovka porazila Trnavu a má druhou zimní výhru
A-tým
25.11.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka porazila Trnavu a má druhou zimní výhru

S e n e c - Fotbalisté Zbrojovky zůstávají v zimní Tipsport lize zatím stoprocentní. Ve druhém...