VIDEO: Jakub Řezníček už je definitivně hráčem Zbrojovky!

VIDEO: Jakub Řezníček už je definitivně hráčem Zbrojovky!

B r n o - Hotovo - útočník Jakub Řezníček se stává definitivně hráčem Zbrojovky! V Brně dnes podepsal nový kontrakt a v nadcházející sezóně tak znovu oblékne dres s číslem 37.

" Jsem rád, že už je vše dotaženo a že už zítra mohu hrát. Jdu do známého prostředí, jenom pár kluků se tu změnilo, jinak je vše stejné. A samozřejmě jsem rád, že tu je i Pavel Zavadil, už jsem nedoufal, že by jsme se někdy mohli potkat. Je to můj kamarád i mimo hřiště a jsem nadšený, že tady je," řekl po podpisu Řezníček, který se musel seznámit zejména s mladšími hráči, které tu při minulém angažmá nezažil. "Seznámení proběhlo bez problémů, každý den se poznáváme víc a víc. Věřím, že mladým hráčům pomůžu na hřišti i v kabině, něco už jsem odehrál."

Pro něj se bude jednat o premiéru ve druhé lize. "Jsem zvědavý, nikdy jsem druhou ligu nehrál a nevím, co mne čeká. Chci hlavně pomoci týmu a doufám, že to bude šlapat. Týmový cíl je jasný, to ani nemusíme zmiňovat, musíme postoupit. A osobní cíle? Každý gól bude důležitý, každá výhra. Chci pomoci týmu, góly se čekají, ale když ho dá někdo jiný a vyhraje se, bude to i tak dobré a pro Brno důležité," doplnil.

Jakub působil ve Zbrojovce v letech 2015 až 2017, během dvou sezón vstřelil dvacet branek. Celkem v nejvyšší soutěži nastřílel ve 301 duelech 77 gólů. Naposledy hrál v Teplicích, předtím okusil i angažmá v Belgii. V Brně trénuje od začátku minulého týdne a dnes se tedy definitivně stává součástí klubu. Řezňo, ať se daří!

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...