U19: Těsná prohra v Plzni

P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky zatím stále čekají na první bod. Ve druhém utkání prohráli na hřišti Plzně 0:1, když neproměnili několik velkých šancí.

"Utkání, které se dnes s ohledem na vývoj a výsledek nehodnotí dobře. Záměrem bylo pracovat ze středního bloku a soupeře si chystat do cílených prostorů k presinku, což se setkávalo s úspěšností. Škoda jen dvou neproměněných tutovek Součka a Křivánka v první půli. V poločasové pauze bylo cítit velké odhodlání zápas zvládnout. Naší aktivitu a dobrý vstup do druhé půle ale přibrzdilo vyloučení. I přesto se kluci semkli a byli Plzni stále minimálně rovnocenným soupeřem. Rozhodující gól zápasu padl po centru ze strany a nešťastném sražení míče Kubou Podkalským do vlastní sítě. I v celopoločasovém oslabení pracovali kluci na maximum a dostali se ještě do dvou velmi dobrých šancí, kdy Martina Hložánka v tutovce vychytal gólman Plzně a hlavička Bečvy po krásné křídelní akci těsně minula cíl. Z celkového pohledu to dnes byla velmi krutá a nezasloužená porážka, ale bohužel fotbal se hraje na góly a v této disciplíně jsme dnes i přes velké možnosti neuspěli," komentovali utkání trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
17.08.2024 | Martin Lísal

P l z e ň - Dorostenci Zbrojovky zatím stále čekají na první bod. Ve druhém utkání prohráli na...