U19: Nešťastná prohra v Mladé Boleslavi

M l a d á B o l e s l a v - Dorostenci Zbrojovky (U19) cestovali ke čtvrtému letošnímu utkání do Mladé Boleslavi. Na první gól soupeře odpověděl Bečva, Středočeši ale v závěru přidali ještě jeden zásah a zvítězili 2:1.

"Výborný, aktivní vstup našich hráčů do utkání malinko naboural v sedmé minutě darovaný gól soupeři. I přesto kluci neupustili od organizace, koncentrace, herní kvality a dominance po celý první poločas. Zasloužené vyrovnání přišlo po skvěle zahrané standardní situaci a zakončení hlavou v podání Štěpána Bečvy. V poslední minutě poločasu se v tutovce po výborně sehrané kombinační akci z hloubi pole objevil Vojta Suchomel, ale gólman domácích k naší smůle odskok na 1:2 do kabin nedovolil. Druhá půle se nesla ve zjednodušené hře domácích a agresivním pojetí. I přesto jsme měli možnost zápas zlomit v 75. minutě, kdy se po samostatné akci z křídelního prostoru dostal opět do tutovky Vojta Suchomel, ale gólman domácích byl opět proti. Rozuzlení zápasu přišlo bohužel v nastavení po v tento moment zbytečně zbrklé a nepřesné rozehrávce od vlastní brány, kterou soupeř ziskem využil a přesnou střelou z hranice pokutového území utkání rozhodl. Z naší strany to byl smolný zápas, po kterém musíme konstatovat, že naše velmi mladé mužstvo propadlo jen výsledkově," komentovali utkání trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
30.08.2024 | Martin Lísal

M l a d á B o l e s l a v - Dorostenci Zbrojovky (U19) cestovali ke čtvrtému letošnímu utkání do...