Trenér Machálek po prohře s Pardubicemi

Trenér Machálek po prohře s Pardubicemi

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky nezvládli generálku na start nejvyšší soutěže, na domácím hřišti podlehli Pardubicím 1:2. A trenér Machálek po utkání netajil rozčarování.

"S naším výkonem jsem dnes hrubě nespokojen. Byl to poslední přípravný zápas, chtěli jsme se nějakým způsobem prezentovat a to se nestalo. Je zásadní problém, když vám v první půli nehrají čtyři hráči. Jsem naštvaný a v tuto chvíli se domlouváme s realizačním týmem, jakým způsobem to budeme řešit. Rozhodně se ale nadále nechceme prezentovat takhle," horlil kouč.

"Přiznávám, že jsem nechtěl, aby se dnes někdo zranil, takže nechci hráče tlačit do takové agresivity. Nicméně mi dnes absolutně chyběla touha a chuť po vítězství. Zaplaťpánbůh, že se ve druhé půli prezentovali zajímavým výkonem Krška s Pachlopníkem. Máme nad čím přemýšlet," pokračoval Machálek. "Nehodláme se vymlouvat, že je to jen příprava, a v kabině si to ještě vyříkáme. Od hráčů požaduju v každém případě stoprocentní profesionální výkon, zatímco to, co dnes někteří předvedli, bylo spíš tak na pokutu."

Co se týče základní sestavy pro start soutěže, v té má kouč i po dnešku několik otazníků. "Někteří hráči mi zamotali hlavu, máme několik alternativ. Třeba Adrián Čermák je univerzální hráč, který může v případě zranění či karet naskočit na dvou, třech postech. V záloze máme Pavla Dreksu, který dnes nehrál, budeme nad tím vším ještě přemýšlet," zakončil kouč.

další články

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se Pachlopník
A-tým
06.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Martina Klánová

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se...

B r n o - První gól vstřelil, na druhý nahrál a třetí zase obstaral sám, po dlouhém běhu z vlastní...
Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k narozeninám, usmívá se Čermák
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k...

B r n o – Zbrojovka vedla 6:1, když sudí Denev ukázal po faulu na Pachlopníka na penaltový puntík....
Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po výhře na Vyšehradu

P r a h a - Ze tří letošních porážek si Zbrojovka dvě připsala v Praze. Obavy z další cesty do...