Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

B r n o – Po dvou výhrách a jedné porážce poznali Zbrojováci v přípravě také remízu. V závěrečném utkání šli na hřišti Zlína rychle do vedení, soupeř ale ještě v první půli srovnal na konečných 1:1. Jak zápas viděl trenér Dostálek?

„Odehráli jsme těžký a celkem zajímavý zápas, v němž měly oba týmy hlavně v první půli zajímavé možnosti. Podařilo se nám do hry dostat Kubu Řezníčka, který odevzdal bojovný výkon, ukázal, v čem bude jeho síla. Hráči k tomu obecně přistoupili zodpovědně, samozřejmě se nevyvarovali chyb, které si ještě v týdnu před startem ligy vyhodnotíme,“ hovořil kouč po utkání.

V neděli mají hráči na programu volný den, od pondělka se pak začnou chystat na vstup do ligové soutěže. „Hráči se těší, my se těšíme, věříme, že se nám povedlo náladu nastavit optimálně. Je potřeba udělat maximum, abychom do soutěže vstoupili úspěšně,“ pokračoval Dostálek (nové sezóně a uplynulé přípravě se budeme obšírněji věnovat na tradiční předsezónní tiskové konferenci, která proběhne v úterý).

Kromě zápasu prvních týmů se v sobotu utkaly i rezervy obou soupeřů. „Všech pět hráčů širšího kádru áčka se prezentovalo skvělým přístupem, kluci hráli zodpovědně, takhle nějak si představujeme, aby hráči k zápasům béčka přistupovali. Z jejich strany to byl jasný signál, že s nimi musíme počítat. V týmu je aktuálně velká konkurence a rozhodně nelze říci, že bychom měli na všech postech jasno,“ zakončil trenér.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...