Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

Trenér Dostálek po utkání ve Zlíně

B r n o – Po dvou výhrách a jedné porážce poznali Zbrojováci v přípravě také remízu. V závěrečném utkání šli na hřišti Zlína rychle do vedení, soupeř ale ještě v první půli srovnal na konečných 1:1. Jak zápas viděl trenér Dostálek?

„Odehráli jsme těžký a celkem zajímavý zápas, v němž měly oba týmy hlavně v první půli zajímavé možnosti. Podařilo se nám do hry dostat Kubu Řezníčka, který odevzdal bojovný výkon, ukázal, v čem bude jeho síla. Hráči k tomu obecně přistoupili zodpovědně, samozřejmě se nevyvarovali chyb, které si ještě v týdnu před startem ligy vyhodnotíme,“ hovořil kouč po utkání.

V neděli mají hráči na programu volný den, od pondělka se pak začnou chystat na vstup do ligové soutěže. „Hráči se těší, my se těšíme, věříme, že se nám povedlo náladu nastavit optimálně. Je potřeba udělat maximum, abychom do soutěže vstoupili úspěšně,“ pokračoval Dostálek (nové sezóně a uplynulé přípravě se budeme obšírněji věnovat na tradiční předsezónní tiskové konferenci, která proběhne v úterý).

Kromě zápasu prvních týmů se v sobotu utkaly i rezervy obou soupeřů. „Všech pět hráčů širšího kádru áčka se prezentovalo skvělým přístupem, kluci hráli zodpovědně, takhle nějak si představujeme, aby hráči k zápasům béčka přistupovali. Z jejich strany to byl jasný signál, že s nimi musíme počítat. V týmu je aktuálně velká konkurence a rozhodně nelze říci, že bychom měli na všech postech jasno,“ zakončil trenér.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 18. do 24. října
A-tým
19.10.2021 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 18. do 24. října

B r n o - Zbrojováci míří o víkendu do Třince, béčko přivítá Havlíčkův Brod a dorostence čekají...
U9: Zbrojováci zvítězili na mezinárodním turnaji v Polsku!
Mládež
19.10.2021 | Martin Lísal

U9: Zbrojováci zvítězili na mezinárodním turnaji v...

C h e l m e k - Mladí Zbrojováci z kategorie U9 se o víkendu zúčastnili silně obsazeného...
Béčko poprvé ztratilo, remizovalo ve Žďáru
B-tým
17.10.2021 | Martin Lísal

Béčko poprvé ztratilo, remizovalo ve Žďáru

Ž ď á r n a d S á z a v o u - Fotbalisté brněnského "béčka" v jedenáctém utkání sezóny poprvé...