Sběratelské kartičky FORTUNA:LIGY jsou k dostání i v našem Fanshopu!

Sběratelské kartičky FORTUNA:LIGY jsou k dostání i v našem Fanshopu!

Propadli jste někdy v minulosti sběratelské vášni a chyběly vám na trhu kartičky hráčů FORTUNA:LIGY? Máme pro vás skvělou zprávu - v letošní sezóně se kartičky po dvaceti letech vracejí! A k dostání už jsou od tohoto týdne i v našem Fanshopu!

Kolekce vznikla ve spolupráci se slovenským výrobcem SportZoo a je v prodeji ve třech variantách boxů retail (24 balíčků po 6 kartiček), hobby (10 balíčků po 10 kartiček) a exclusive (35 kartiček). V základním setu najdete vždy dvanáct hráčů ze všech týmů nejvyšší soutěže.

Pak jsou tu ovšem speciální sety - sbírat můžete největší talenty (Bright Future) i legendy tuzemského fotbalu (Klub Legend). V první kategorii najdete například Ondru Pachlopníka, mezi legendami má své místo Ríša Dostálek. Dalšími takovými sety jsou zahraniční fotbalisté, kartičky s autentickými podpisy hráčů (z našich to jsou Štepanovský, Růsek a Vaněk) a také unikátní kartičky s kousky dresů - i v tomto setu nás reprezentuje Ondra Vaněk! Více o jednotlivých setech zde.

Kolekce vyšla v lednu a od těchto dní je k dispozici i v našem zbrojováckém Fanshopu. Ponořit se do sbírky můžete přímo v eshopu, případně lze kartičky objednat po domluvě na telefonním čísle +420 734 416 251 či na emailové adrese fanshop@fczbrno.cz.

Sběratelské karty je možné zakoupit také online na stránkách výrobce www.sportzoo.cz, v trafikách sítě Mediaprint & Kapa a ve vybraných klubových fanshopech. Seznam všech kamenných prodejen a dalších prodejních míst najdete zde.

další články

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku
A-tým
22.04.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku

B r n o – Pavel Dreksa se na Slovácku po více než měsíci objevil znovu v základní sestavě...
Trenér Dostálek po utkání na Slovácku
A-tým
21.04.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání na Slovácku

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky dokázali na hřišti favorizovaného Slovácka stáhnout dvoubrankovou...
Gólové hody ovládli domácí, Zbrojovka se vrací ze Slovácka bez bodu
21.04.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Gólové hody ovládli domácí, Zbrojovka se vrací ze...

B R N O - Zápas plný gólových šancí, gólů a karet. Přesně tak vypadalo osmadvacáté kolo...