SOUHRN: Zbrojováci v reprezentaci

SOUHRN: Zbrojováci v reprezentaci

B r n o - První reprezentační přestávka v sezóně pomalu spěje ke svému konci, už pozítří se znovu rozběhne ligová soutěž. Jak si na srazech národních týmů vedli zástupci našeho klubu?

Jako první se do Brna vrátil Michal Ševčík, který byl součástí výběru U20. Ten nejprve podlehl v rámci Elitní ligy Německu 0:2, Michal odehrál druhý poločas. Ve druhém duelu proti pražské Dukle naskočil od první minuty a ve 27. minutě vstřelil gól. Reprezentace nakonec zvítězila 3:1.

Naopak poslední dorazí do Brna Lukáš Endl z týmu U19. Endl na přípravném turnaji v Portugalsku odehrál celý zápas s Belgií (3:3). Do duelu naskočil i David Jambor, aktuálně hostující ve Vyškově - na hřišti strávil hodinu. Do včerejší bitvy s domácím Portugalskem na stadionu Vitórie SC pak Jambor vedl mužstvo jako kapitán. Utkání skončilo opět remízou, tentokrát 2:2. V závěru střídal Jambora právě Endl.

Součástí týmu U17 byl i dorostenec Martin Černý. V prvním utkání na turnaji Syrenka Cup proti Portugalsku (1:4) odehrál první poločas. S Rumunskem (1:3) naskočil do hry ve druhé půli, stejně jako v závěrečném duelu s Moldavskem (5:0).

další články

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!
Ostatní
23.09.2021 | Martin Lísal

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

B r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno chystá jedinečnou akci na podporu darování krve! V rámci...
PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!
A-tým
23.09.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!

B r n o - Devátým soupeřem Zbrojovky bude v letošní sezóně tým FK Ústí nad Labem. Na hřišti...
U13: Vítězství v Hodoníně
Mládež
22.09.2021 | Martin Lísal

U13: Vítězství v Hodoníně

H o d o n í n - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zvítězili ve středečním utkání na hřišti Hodonína 13:3....