Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

Předprodej vstupenek na utkání se Slavií!

B r n o – Vstupenky na utkání s pražskou Slavií už jsou v internetovém předprodeji! Zakoupíte je pohodlně v systému Zbroják ID. Duel se hraje v neděli 28. srpna v 19 hodin. Od 17 hodin bude v provozu také Fanzóna s Jirkou Procházkou! Zkrátka čeká nás velká fotbalová neděle, u které nemůžete chybět!

Hlavním tahákem Fanzóny bude autogramiáda s králem UFC Jiřím Procházkou! Další podrobnosti k programu Fanzóny budeme zveřejňovat průběžně.

Předprodej v systému Zbroják ID

Pro tento zápas bude spuštěn také předprodej přímo v ADAX INVEST Areně, a to ve středu 17. srpna (9 až 17 hodin), v úterý 23. srpna a ve čtvrtek 25. srpna ve zbrojováckém Fanshopu (vždy od 13.00 do 18.30, ve všech případech lze platit kartou). V den utkání pak bude možné zakoupit vstupenky na hlavní pokladně od 13.00, na ostatních pokladnách pak v 17.00.

Od utkání s pražskou Slavií jsme v rámci snahy o rozvoj fotbalu v regionu připravili speciální nabídku pro jihomoravské mládežnické kluby. Malí fotbalisté z kraje mohou na fotbal jít za 50 korun (sektory R, S, T). Ke každým 10 prodaným vstupenkám obdrží daný klub jako dárek 5 lístků zdarma, stejně tak jsou zdarma i lístky pro dva trenéry jakožto doprovod. Tato nabídka je součástí deklarované spolupráce s kluby v regionu. V případě zájmu je nutné nás kontaktovat na emailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Pro fanoušky hostujícího týmu jsou připraveny sektory C a D, i v tomto případě lze lístky obstarat online.

Důrazně nabádáme fanoušky, aby s ohledem na zvýšený zájem o vstupenky zakoupili vstupenky včas a z domova (lístky není třeba ani tisknout, stačí jen ukázat je při vstupu na stadion v mobilním telefonu).

Tak příští víkend, Zbrojovačky a Zbrojováci! Čeká nás parádní fotbalová neděle!

další články

Vítězná venkovní série skončila v Jablonci
02.10.2022 | Daniel Král

Vítězná venkovní série skončila v Jablonci

JABLONEC - Zbrojovka se z venkovního hřiště vrací poprvé v této sezoně bez bodů. Na branku...
Béčko porazilo vedoucí Kozlovice!
B-tým
02.10.2022 | Martin Lísal

Béčko porazilo vedoucí Kozlovice!

B r n o - Fotbalisté "B" týmu hostili v Bystrci vedoucí celek tabulky Divize D - Kozlovice....
U12: Zbrojovka v derby přehrála Spartu Brno
Mládež
01.10.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka v derby přehrála Spartu Brno

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) potvrdili v brněnském derby roli favorita a na hřišti Sparty...