Peter Štepanovský: Bod je málo, musíme bojovat dál

Peter Štepanovský: Bod je málo, musíme bojovat dál

B r n o – Peter Štepanovský potřeboval jen čtyři minuty na hřišti k tomu, aby vstřelil svůj čtvrtý letošní gól. Díky jeho spolupráci s dalším střídajícím hráčem Janem Hladíkem tak Zbrojovka brala v Ostravě alespoň bod.

„Podle průběhu by nám možná měl stačit, ale jsme v takové situaci, že je to málo. Potřebujeme bodů sbírat víc, jeden nestačí,“ uvědomuje si Peter, že Brňané potřebovali v ideálním případě urvat kompletní bodovou porci.

Jenže když přicházel v 75. minutě na hřiště, byla k výhře blíže Ostrava, která vedla 1:0. Pak ovšem přišel velký moment střídající dvojice – vše začalo skvělou Hladíkovou přihrávkou. „Viděl jsem, jak si navádí míč, schoval jsem se na zadní tyči někomu za záda a čekal jsem, jestli míč projde. Přišel a jsem rád, že jsem to trefil,“ popisoval gólový moment.

Štepanovský se trefil na vítkovickém stadionu ve třetím duelu počtvrté, pokaždé do stejné brány. „Je moje oblíbená,“ usmál se. „Nebylo to úplně snadné, byl jsem už trochu z úhlu. Na zadní tyč se snažím chodit často, někdy to nevyjde, teď si mě to našlo a jsem za to rád.“

Zbrojováci mohli v závěru zápas i zlomit ve svůj prospěch, Pachlopníkův přímý kop ale skončil na tyči. „Věděli jsme, že přístup v minulém utkání byl špatný, řekli jsme si, že to musíme napravit, že to musí být lepší. Soupeř měl šance, které jsme přežili, nakonec je z toho bod, což je málo. Musíme bojovat dál a čekat na Teplice, jak budou hrát,“ zmínil Štepanovský nedělní zápas Teplic se Zlínem. Právě na Severočechy nyní Brňané ztrácejí tři body.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou
A-tým
17.05.2021 | Klub

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

B r n o - Také na nedělní utkání s Opavou mohou v souladu s dohodou Ministerstva zdravotnictví ČR a...
Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do soutěže
A-tým
17.05.2021 | Martin Lísal

Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do...

B r n o – Prodlužování agónie včera definitivně skončilo, výhra Teplic odsoudila Zbrojovku k...
Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy
A-tým
16.05.2021 | Martin Lísal

Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy

B r n o - Dnešní závěr 32. kola definitivně rozhodl o tom, že Zbrojovka po roce opouští nejvyšší...