úterý 7.5.2019

2 Zbrojovka Brno
0 Hradec Králové
27.kolo

sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5., 15:00

Jihlava
Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
???
Baráž

neděle 2.6., 18:30

???
Zbrojovka Brno
Baráž

Přichystal před ligou: Už se nemůžeme dočkat soboty, příprava byla hodně dlouhá

Přichystal před ligou: Už se nemůžeme dočkat soboty, příprava byla hodně dlouhá

B r n o - Třiadvacetiletý ofenzivní hráč Jakub Přichystal se na přelomu roku vrátil z hostování v Líšni, kde se stal nejlepším střelcem MSFL. Dobrou pohodu potvrdil i v přípravě, kdy naskočil do všech zápasů a podílel se na plné třetině brněnských gólů.

01.03.2019 | Martin Lísal

 

Čtyři vstřelil Kuba sám, na pět nahrál a jeden padl z pokutového kopu po faulu na něj.

Kubo, zimní dřina končí a začíná soutěž. Jaká jsou před cestou do Chrudimi očekávání?
Už se těšíme všichni, nemůžeme se dočkat soboty. Příprava byla hodně dlouhá a únavná, soutěžní zápasy jsou něco jiného. V Chrudimi nás čeká boj, ale jedeme tam s jasným cílem. Chceme vyhrát.

Jaké si kladeš osobní a týmové cíle?
Věřím, že tu dlouhou přípravu zúročíme a bude se nám dařit. Cíl je jasně daný, chceme se rvát o postup. A já se budu snažit k tomu přispět.

Příprava ti individuálně vyšla, odehrál jsi všechny zápasy a byl hodně vidět.
S něčím takovým jsem upřímně nepočítal, ale jsem samozřejmě spokojený, že to takhle dopadlo. Hlavně zdraví drží, což mě někdy v přípravě brzdilo.

Změnil jsi právě s ohledem na zdraví oproti minulosti něco?
Nic zásadního jsem neměnil, spíš se o sebe víc starám, hlídám se.

Co se týče gólů, raději je dáváš, nebo připravuješ spoluhráčům?
Je mi to jedno. Každý hráč je rád, když dá gól, ale když vidím, že je na tom spoluhráč líp, tak nahraju. Mám radost z každého gólu, který dáme (úsměv).

Předpokládám, že jsi spokojený i s podhrotovou pozicí?
Sedí mi to, cítím se tam líp, než třeba na křídle. A myslím, že to ví i trenér. V přípravě se nám celkem dařilo a věřím, že na to dokážeme navázat.

Před startem sezóny ti na hostování odešel parťák z pokoje, David Gáč. Už víš, s kým budeš při cestách na zápasy bydlet?
Abych byl upřímný, vůbec nevím, neřešili jsme to. Nějak se to ještě nerozhodovalo, tak uvidíme, na koho dnes vyjdu (úsměv).

Na hostování zamířil i Dan Jambor. A to do Líšně, kde jsi na podzim působil. Bavili jste se o tom, co jej čeká?
Dan se ptal, jak to funguje. Řekl jsem mu, co a jak; že to ale bude hlavně o něm. Jde do hodně domácího prostředí. V Líšni je na hostování Kuba Černín, a kromě toho hodně kluků, co prošlo Zbrojovkou. David Krška, Lami Fall a spousta dalších.

Díky za rozhovor a ať se daří!

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz