Zbrojovka na úvod přípravy zvítězila v Pardubicích

P a r d u b i c e - Zbrojováci mají za sebou první ze čtyř přípravných zápasů letního období. Na hřišti Pardubic dokázali zvítězit brankami Přichystala a Sedláka 2:0.

Do utkání naskočil i testovaný obránce Slavie Daniel Kosek, který nakonec odehrál celý zápas. Po čtvrthodině musel trenér Dostálek nuceně střídat, Adam Fousek si na "svém" trávníku přivodil svalové zranění a nahradil jej Štepanovský.

Oba góly z dnešního utkání v Pardubicích

📺 Než bude hotový kompletní sestřih, můžete si prohlédnout obě dnešní trefy ⚽️ Kuby Přichystala a ⚽️ Martina Sedláka

Zveřejnil(a) FC Zbrojovka Brno dne Sobota 26. června 2021

V prvním dějství byla Zbrojovka aktivnějším týmem, více držela míč a vybojovala několik rohových kopů. Řada nadějných situací zůstala nedotažených, ovšem ve 27. minutě už se skóre měnilo. Michal Ševčík se zbavil kličkou ve vápně obránce a poslal přesnou přihrávku před bránu, kde míč napálil do sítě Jakub Přichystal..

Odpovědět mohl Sychra, jehož hlavička ovšem přeletěla nejen Flodera, ale i břevno brněnské brány. Přichystalův další pokus pak skončil jen rohovým kopem, po němž hlavičkoval Kryštůfek, ale Letáček míč zkrotil.

Do druhé půle poslali domácí takřka kompletní novou jedenáctku, jen gólman zůstal. Brňané naopak střídali postupně, do hry nakonec zasáhli všichni nominovaní hráči. A jeden z nich se postaral o zvýšení náskoku. Po narážečce na pravé straně se probil do vápna Bariš a jeho povedenou nahrávku uklidil na místo určení Martin Sedlák.

Tentýž hráč mohl přidat záhy další zásah, tentokrát už byl ale úspěšnější Letáček. Tentýž muž vyhrál i dva minisouboje se střídajícím Ziklem, utkání tudíž skončilo výhrou Zbrojovky 2:0.

Trenér Dostálek po utkání v Pardubicích
26.06.2021 | Martin Lísal

P a r d u b i c e – Úvodní herní test přípravy Brňanům vyšel, zvítězili v Pardubicích 2:0. Jak...
První přípravné utkání v Pardubicích můžete sledovat živě
25.06.2021 | Martin Lísal

První přípravné utkání v Pardubicích můžete sledovat...

B r n o - Po prvním týdnu přípravy čeká na Zbrojováky úvodní herní test. V sobotu se v 10:30...