Zbrojováci remizovali v Plzni

P l z e ň - Také ve druhém přípravném utkání letošní zimy Zbrojováci brali remízu. Na hřišti Plzně je v první půli poslal do vedení Jakub Řezníček, krátce po změně stran srovnal na konečných 1:1 Potočný.

Zbrojováci nastoupili do duelu v bráně s Martinem Berkovcem. Zkušený gólman měl v první půli poměrně hodně práce, další nebezpečné pokusy Viktoriánů skončily mimo tyče (a v jednom případě přímo na tyčce).

Zbrojovka zahrozila v úvodním dějství výrazněji dvakrát. Jakub Řezníček šel nejprve po kolmici sám na bránu, tu ale minul. Šest minut před pauzou si nicméně chuť spravil - po dlouhém Ševčíkově nákopu obrana Plzně zazmatkovala a Jakub Řezníček poslal míč do sítě. Stal se tak prvním hráčem, který v letošní přípravě gólově zaskočil obranu Plzně.

Do druhé půle oba týmy prostřídaly, krátce po zahájení hry se pak domácí radovali z vyrovnání. Berkovce hlavou překonal Potočný. Brňané ve druhém dějství hrozili častěji, po zajímavém signálu ze standardky pálil ve skluzu Endl, nebezpečný byl několikrát Hladík.

Skóre se ale na přírodní trávě v Luční ulici už neměnilo. Zbrojovka tak i podruhé v přípravě remizovala.

PREVIEW: Druhým soupeřem v přípravě je Plzeň
18.01.2022 | Martin Lísal

B r n o - Po remíze se Zlínem čeká na Zbrojováky další zimní test s prvoligovým soupeřem. Ve středu...