ŽENY: Zbrojovačky zakončily podzim prohrou s Pardubicemi

R o s i c e - Fotbalistky Zbrojovky zakončily podzim dohrávaným utkáním s Pardubicemi. V duelu se potýkaly se slabší koncovkou a podlehly 0:2. Podzim tak zakončí na čtvrté pozici.

V úvodu zápasu se do tutovky dostala Lišková, avšak hostující brankářka ji vychytala. Hra byla víceméně vyrovnaná, obrany dominovaly nad útočnou snahou obou týmů a brankových příležitostí bylo jako šafránu. Pokud už nějaká nastala, tak obě brankářky byly bezchybné nebo zakončující hráčka nepřesná.

Druhá půle byla podobná té první, avšak ke smůle Zbrojovaček začaly v poslední půlhodině padat branky. Nejprve se po chybě při bránění dostala v 62. minutě útočnice Pardubic ke střele, kterou Kučerová dokázala vytěsnit mimo tři tyče, ale nedůsledným krytím jsme daly prostor Kunákové a ta nabídnutou příležitost bez váhání využila.

Tečku za zápasem a vlastně i za výsledkem udělala v 87. minutě Reinberková, která se pěkně trefila pod břevno brány Kučerové.