ŽENY: V dohrávce s Hodonínem remíza

B r n o - Zbrojovačky měly ve středu na programu dohrávané utkání s Hodonínem. V utkání se potýkaly především s koncovkou, proto se nakonec musely spokojit s remízou 3:3. Tu trefila v samém závěru Odehnalová.

Utkání začalo pro Zbrojovačky nedobře, Nesyt šel do vedení ve 13. minutě, kdy se trefila Psotková po chybách v obraně. Na vyrovnání se čekalo do 24. minuty, kdy penaltu proměnila Kubicová.

Zbrojovačky byly aktivní dopředu, ale šance, které si vytvořily, nedokázaly přetavit v branky. Nesyt trestal nemilosrdně a po dalším zaváhání se trefila ve 40. minutě Blahová.

I druhá půle začala špatně, místo vyrovnání přichází další chyba a v 55. minutě navyšuje náskok Nesytu Kudláčková. Zbrojovačky ovšem dále útočily a snížení přišlo v 79. minutě, kdy se trefila podruhé Kubicová.

Tato branka Zbrojovačky povzbudila a veškeré úsilí vrhly k vyrovnání, což se podařilo až v 90. minutě. Tehdy se po trestném kopu míč dostal k Odehnalové a ta zajistila remízový stav nervózního utkání.