Obrat a výhra béčka v Rosicích!

R o s i c e - Béčko Zbrojovky se dnes vydalo do Rosic. Po první půli prohrávali mladí Brňané 0:1, obrat během dvou minut jim ale zajistil cenné tři body do tabulky. Brankově se o to postarali Peška a Pragr.

Domácí byli v první půli lepším týmem a dostali se do vedení, když Fila po centru z levého křídla povedenou ranou o břevno překonal Prodělala. Ten musel navíc po půlhodině střídat, jeho místo zaujal Mucha.

Po změně stran se obraz hry rapidně změnil a Zbrojovka se dočkala zaslouženého obratu. Nejprve se přesnou ranou po rohovém kopu prosadil Dominik Peška, o dvě minuty později zakončil krásnou souhru po Kučerově přihrávce Oldřich Pragr.

Zbrojovka se díky výhře posunula na sedmou pozici v tabulce.

PREVIEW: Béčko míří do nedalekých Rosic